Po przedstawieniu nowa kolekcja Marty Marrero, teraz miejsce na resztę nowych rakiet Black Crown 10.

Chcesz zobaczyć nowe modele od Black Crown w całej okazałości wystarczy obejrzeć poniższy film:

Po tej krótkiej prezentacji skup się teraz na technologiach obecnych w tych nowych małych klejnotach!

Black Crown Specialna moc

Black Crown Specjalna moc 2022

To nowy kumpel Adriana Allemandiego. Special Power to po prostu bardzo wysoki poziom marki. Zawiera najnowsze technologie, takie jak rama 2TB powietrza, nierówna powierzchnia Górne podkręcenie czy nowa pianka 3xZagraj Ewa, guma o podwójnej gęstości, która zapewnia ostrość w ataku i wyprowadzanie piłki w obronie. Wszechstronny palacz w kształcie kropli wody, której twarze pokryte są włóknem węglowym Moc 15k dla maksymalnej mocy. Zaawansowani gracze szukający mocy i dużego słodkiego miejsca i maksymalnej mocy, ta nowość Black Crown Specjalna Moc powinna cię zadowolić!

Black Crown Specjalny

2022 Black Crown Specjalny

 

To po prostu „młodsza siostra” Special Power. Wykorzystuje te same technologie, co ten ostatni, z wyjątkiem materiału, który pokrywa jego powierzchnie. Zamiast węgla 15k znajdziesz węgiel 3k aluminium, co da ci nieco bardziej miękki dotyk. Będzie pasować tym, którzy chcą tych samych wrażeń, co Tito Allemandi, ale z nieco większym komfortem i wypuszczeniem piłki.

Black Crown Piton 10

Black Crown Hak 10 2022

Nie przedstawiamy już Piton, legendarnego modelu marki. 10. edycja tego pala zawiera kilka nowych technologii marki, takich jak rama 2 TB powietrza lub szorstka powierzchnia Wirowanie 3D. Piton zastosowany w tym nowym Pitonie jest PSM BIAŁY EVA, gumka, która zapewni Ci komfort i kontrolę. Na twarzach znajdują się dwie warstwy włókno szklane o niskiej gęstości, pokryta warstwą węgiel 3k. W końcu jest to wszechstronny, zwrotny pala, który zachwyci miłośników kontroli!

Black Crown Atak Pitonem 12k +

Black Crown Atak Pitona 12k + 2022Jak sama nazwa wskazuje, Piton Attack 12+ jest stworzony dla tych, którzy chcą więcej mocy. Dzięki bardzo ofensywnej formie będzie odpowiadać graczom, którzy chcą maksymalnej skuteczności w pobliżu siatki. Pianka Supermiękka biała Eva da ci świetne wyjście piłki, a twarze pokryte węgiel 12k zagwarantuje Ci suchy dotyk i ostre uderzenia. Potężna i wygodna rakieta dla graczy, którzy chcą zwiększyć prędkość swoich piłek!

Black Crown Piton Air Plus

Black Crown Piton Air Plus Piton Air Plus to z pewnością najwygodniejszy pala oferowany przez markę. Zawiera technologię Posiadać który wraz z ramą 2 TB powietrza, zagwarantuje Ci bezbłędne pochłanianie drgań. Pianka SC biały EVA i 4 warstwy włókna szklanego na twarzach idź w tym samym kierunku, a mianowicie, aby zaoferować wygodną, ​​tolerancyjną, zwrotną, solidną rakietę, która zapewni Ci świetną wydajność piłki!

Black Crown Wąż

Black Crown Wąż 2022

Wreszcie najmłodszy w serii. Pala dla średniozaawansowanych graczy, którzy potrzebują wszechstronnej rakiety. Dzięki okrągłemu kształtowi, ten Snake zapewnia doskonałą zwrotność. Mus koniugacyjny MS Biały EVA i błonnik węgiel 3k po bokach zapewnią maksymalną wszechstronność, abyś mógł być tak samo wygodny na dole toru jak przy siatce!

 

Nowości na tym się nie kończą Black Crown ponieważ znajdujemy również dwa modele Huragan Pro et Huragan o czym już mówiliśmy wcześniej. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć te dwa palas sygnowane ręką Marty Marrero, dzieje się to tuż poniżej!

Black Crown : nowa kolekcja Marty Marrero!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !