Jeśli najlepsi gracze na świecie postanowili zignorować P2 od bordeaux, niektóre Fernando Belasteguin Nie przegap go. Król Bela, który rozpoczął swój ostatni rok jako profesjonalny gracz, wykorzystuje Girondę, popychany przez publiczność, która zachęca go w każdym meczu. Rozstawiony z numerem 1 na Arkéa Arena Bela wie, że ma duże szanse na powrót do finału, a może nawet na zdobycie tytułu.

Jeśli jednak Miguel Lamperti, który uważa, że ​​pierwsze cztery pary świata mężczyzn nie powinny już awansować na P2, nie myli się: Bela może mieć inne szanse, ten, który wraz z Juanem Tello tworzy piątą parę w rankingu.

Na P1 i Major obecne są behemoty obwodu. myślimy Coello / Tapia, oczywiście, Chingalan lub ponownie, do Superpiby. Jak widzieliśmy, Bela i „El Gato” nie świętują, gdy spotykają się z najlepszymi zawodnikami na świecie. W obliczu Coello / Tapii, to dwie porażki w dwóch setach – już – na dwóch spotkaniach w ciągu ostatniego miesiąca.

Poza tym tylko trzy pary zdobyły w tym sezonie tytuł mężczyzn: Coello/Tapia, Chingalan i LeBrona/Galana. W rezultacie tor wydaje się bardzo zamknięty i pozostawia niewiele miejsca na konkurencję.

Zatem oczywistym byłby brak najlepszych par świata na P2 prawdziwym dobrodziejstwem dla króla Beli. Nie żeby nie było innych bardzo dobrych par w tych turniejach, ale on koniecznie zacznie, z Tello, jako faworytem, ​​ponieważ sam się znajdzie, chyba że nastąpi zmiana w rankingu, rozstawiony z 1. miejscem, jak tutaj w Bordeaux (co nie przydarzyło mu się od końca lipca 2018 roku w Bastad).

Wydaje się zatem, że P2 jest ostatnią szansą dla Fernando Belasteguina na zdobycie tytułu. Obecnie pozostały trzy, łącznie z Genuą, co z kolei budzi gorące kontrowersje i, jak nam powiedziano, grozi odwołaniem Thomas Leygue w wywiadzie.

Zanim wyjdą tak daleko w przyszłość, Bela i Tello muszą najpierw wygrać swój ćwierćfinał w najbliższy piątek w Bordeaux!

Aby znaleźć dzisiejszy program, kliknij tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.