W niedzielę Lille sprawiło, że proszek przemówił. Padel jest w ciągłej ewolucji w Lille, w szczególności dzięki pracy wykonanej przez dwa kluby Lille (Padel Postawa i Padel Uczucie). Dzięki nim padel nadal rośnie, a poziom graczy eksploduje.

Para Saleta / Tanfin wygrywa w ekstremach.

W tym turnieju poziom był szczególnie wysoki. Każda kura była skomplikowana. Dlatego w finale gracze niekoniecznie dostarczyli najlepszą grę dnia. Rzeczywiście, finaliści bardzo się zmęczyli. Z drugiej strony konieczne było dobre zawieszenie nerwów. Para Ruiz i Lepanse opuszcza stopy na podłogę, prowadząc dość szybko 4 / 1. Loïc Lepanse jest zilustrowany swoimi pięknymi uderzeniami, które wychodzą prawie na stałe z boiska, a Sebastien Ruiz dba o perfekcję gry. Publiczność przygotowywała się do rozgrzania, gdy nagle miejscowa para zaczęła grać więcej energicznie ...

Rozpoczyna się mecz, w Lepanse jest trochę więcej odpadów, a miejscowa para nie modli się, aby wejść do wyłomu. „Jo” blokuje swoją część boiska, przesuwając lewą ręką kilka pięknych piłek w krótkim krzyżu. To prawdziwy pościg.

Na 5 / 3 dla paryskiej pary Lille mają kulki gier 2 do zapisania ... I one je ratują. Saleta-Tanfin ma więcej niż jeden bulwar do wygrania w tym wspaniałym turnieju Lille.

Zdecydowanie para Saleta / Tanfin zraniła pary paryskie, ponieważ to one również pokonały Binisti-Houard (6 / 4) w półfinale.

Specjalne wyróżnienie dla Thibaut Nollet

Thibaut Nollet to objawienie turnieju. Związani z Romanowskim, zaczęli wyrządzać wiele szkód w meczach w puli, w tym zadawać 6 / 0 w mniej niż 15 minutom przyszłemu półfinałowi (i byłemu finałowi) turniejowi Binisti / Houard. I szczególnie udało im się dotrzeć do ćwierćfinału, zapewniając wysoką jakość przegranego 7 / 6 zmierzy się z parą, która zwykła truster na ostatnim polu: Fievet / Destombes.

Gdybyśmy znali Romanowskiego z jego poziomu gry, Thibaut Nollet jest graczem, który najbardziej zaskoczył swoją regularnością i swoją niesamowitą skutecznością. Doskonale gra swoją rolę prawicowego gracza i nigdy nie zawiódł.

W miesiącach 6 zmienił się ze stosunkowo nowego gracza w niebezpieczny.

Mówiąc bardziej ogólnie, Pascal Duhamel po raz kolejny odniósł sukces w swoim turnieju dzięki świetnej organizacji i równie miłej atmosferze. gratulacje Padel Nastawienie.

Stół finałowy

Końcowa faza atutydu padelowego

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.