Międzynarodowa Federacja Padel (FIP) ont enfin rendu leur verdict sur les pays hôtes accueillant les phases qualificatives des championnats du monde de padel pour les dames et les messieurs.

Panie będą jeździć do Ryswick od 10 do 12 w czerwcuEtap kwalifikacyjny mężczyzn FIP

Kieruj się kobietami w Holandii w Ryswick na południe od Hagi. Podobnie jak w ubiegłym roku w La Playa odbędzie się wydarzenie Międzynarodowej Federacji Paddle. Po mistrzostwach Europy w Padel fazy kwalifikacyjne kobiet.

W menu panie zmierzą się z Holandią, Niemcami, Wielką Brytanią. Niebezpieczne kraje, ale w zasięgu naszego francuskiego.

Mężczyźni pojadą do Bazylei od 8 do 10 w lipcu

Etap kwalifikacyjny mężczyzn FIPJest to mała niespodzianka dla mężczyzn, ponieważ logicznie sądzono, że fazy kwalifikacyjne od 1er do 3 w lipcu na Litwie. To miejsce wydawało się w porządku, szczególnie ze względu na daty.

Wreszcie, nasi szwajcarscy sąsiedzi poprowadzą etap kwalifikacyjny 8 na 10 w lipcu.

Francja będzie musiała walczyć ze Szwajcarią, Austrią i Księstwem Monako. Jeśli Francja pokazała ostatnio na mistrzostwach Europy Padel nieznaczną przewagę nad Szwajcarią i Austrią, Monegasques ma niebezpieczną drużynę.

Finały mistrzostw świata padel odbędą się w listopadzie w Lizbonie.

Świetna przygoda dla bluesa, która rozpocznie się za miesiąc.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.