Jeśli kobiety zajmą pierwsze miejsce w swojej puli, kobiety pokonały Włochy, ale przyznają się do pierwszej porażki ze Szwecją (2 / 1 po porażce Sorel / Godard i Lambregts / Blankson) i tym samym znajdują się na pierwszym miejscu ich grupa. Przypomnij sobie, że Francja pokonała Belgię w pierwszym meczu grupowym.

Drużyną, która nie zagra przed finałem, jest Portugalia. Podobnie jak w przypadku mężczyzn, jest to skomplikowana drużyna i stosunkowo jednorodna w porównaniu do innych drużyn kobiecych, takich jak Szwecja.

Ale przed projekcją istnieje duży kraj, a zwłaszcza, że ​​jest gospodarzem tych mistrzostw Europy: Holandia, która chce pokazać, że gospodarz jest również bardzo obiecującym narodem. Co może być lepszego niż pokonanie Francji u kobiet niż u chłopców?

"Holandia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie są prezentami„Wyjaśnij mistrzynię Francji, Laurę Clergue, związaną z Audrey Casanovą.

Jutro zaczyna się o 9h30 dla mężczyzn i 12h45 dla półfinałów kobiet.

Wielkie ambicje gwarantowane dzięki 2 Holandia / Francja!

Jeśli Francja jest ogólnie faworytem, ​​to oczywiście będzie bardzo ostrożna, ponieważ konkurencja jest zacięta.

Wyniki dnia:
Wyniki czwartkowe mistrzostwa Europy w wiosłach

Harmonogram dnia jutro:
Program piątek Mistrzostwa Europy w Paddle 2015

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.