[vision_content_box style = "green" title = "Uwaga od Padel Magazyn ”] Zespół Padel Centralowi udało się przejść tę pierwszą ostatnią fazę w swoim klubie. Gratulacje dla Jérôme Becasseta, który oprócz tego, że jest Twoim felietonistą Padel Magazyn jest także prezesem stowarzyszenia Padel Club Lyon. Laurent Bériard i jego zespół wykonali oczywiście dużo pracy. Byli nasieniem Lyon Padel. Brawo im. [/ vision_content_box]
Padel Centralny Lyon będzie gospodarzem ostatniej fazy mistrzostw Francji w 2015 roku Padel. Informacje spadły zeszłej nocy, podczas ich fazy regionalnej. Prześledźmy podróż Padel Centralny Lyon i dynamizm ligi Lyonnais, poprzez regionalną fazę klubu.

FFT w to wierzy twardy jak żelazo »

FFT wierzy w rozwój padla i pokazuje to:

  • Na poziomie krajowym: bezprecedensowa operacja komunikacji z Rolandem Garrosem
  • Na poziomie lokalnym: wiele lig oraz komitety ochotnicze i stosowane. Nawet jeśli istnieją również ligi tenisowe, które rozpoczną się w Padel w przyszłym roku z powodów czasowych.

Wśród tych pionierskich lig liga Lyonnais może być lokomotywą. Zespoły prezydenta Jean WALLACH i on sam natychmiast uwierzyli w potencjał padla.

Ocena: Udało im się towarzyszyć temu padlowi „wielkiego wybuchu” w Rodanie. Liczba utworów dostępnych dla padeleros Lyonnais rzeczywiście wzrosła z 1 do 12 w ciągu niespełna roku.

Jean Wallach, Lorie Paire i Lionel Mandrillon: Dokładnie Padel

Lorie PAIRE odpowiedzialna za rozwój i Lionel MANDRILLON zorganizowała pierwsze Lyonnais de Padel 13 i 14 czerwca w Padel Club de Lyon na obiektach Padel Centralny Lyon.

Podczas dni 2 drużyny męskie 24 i pary kobiet 4 rywalizowały o wyłonienie pierwszych mistrzów ligi w tym samym czasie o kolejny etap prowadzący do mistrzostw Francji. Droga nie powinna być tak ważna w następnym etapie ...

Sobota była poświęcona meczom kur chłopców 6 zbudowanych na podstawie rankingów tenisa. Ich wyniki po raz kolejny pozwoliły sprawdzić, czy nie wystarczy być dobrze sklasyfikowanym w tenisie, aby być dobrze reprezentowanym w padlu.

Po włączeniu wszystkich par tworzony jest ćwierćfinał. Na szczycie tabeli Serge REISINGER i Simon DESLIENS walczą po dobrej walce w dwóch ścisłych setach z Justinem LOPESEM i Nicolasem SENE. Po swojej stronie Johann BERGERON i Pierre Étienne MORILLON kończą piękną walkę Francka BOUAZIZA i Arnauda CHAFFANJONA.

Poniżej Arnaud TABONI / Roman DUBOST CHAVRIER i Yoann CHARTRON / Olivier PLANCON będą szanować hierarchię, w obliczu której stoją Fabien LAGUNA / Frederick BAGNARD i Benjamin GARNIER / Bertrand LARDON.

Pierwsza porażka dla BERGERON / MORILLON

Półfinały rozgrywane pomiędzy najlepszymi parami 4 w regionie będą niezdecydowane i spektakularne. Przede wszystkim jedno i drugie wieże Petronas »Z lokalnego klubu DESLIENS / REISINGER stworzą niespodziankę, zadając swoją pierwszą porażkę w oficjalnym konkursie padla kanibalom Lyonnais BERGERON / MORILLON. Pojedyncza przerwa w pierwszym secie będzie wystarczająca, aby nagrodzić 6 / 4, a po zapisaniu piłki seta w remisie w drugim secie, uda im się uniknąć loterii zerwania super-remisu. Wynik końcowy: 6 / 4 7 / 6

Wtedy TABONI / DUBOST CHAVIER zrobi różnicę w stosunku do CHARTRON / PLANCON tylko na kilku punktach na końcu każdego zestawu, aby wygrać 6 / 4 7 / 5.

Lyonnaises, rywale w obliczu „wielkiego”?

Po stronie dziewcząt, z wpisanymi tylko parami 4, żadnych zapałek kur nie atakujemy bezpośrednio w półfinale! A jeśli zwycięzcy Naomie BEARCROFT i Julie RAVIER, którzy pokonali w finale Anaïse SINAPIN i Justine CLERET, wykazywali się bardzo dużym potencjałem, to będzie interesujące zobaczyć słynne pary południa z parami Lyonu.

REISINGER / DESLIENS: Patrz uważnie!

W męskim finale z pewnością byliśmy świadkami rozkwitu jednego z najlepszych francuskich graczy, którzy zobaczą Europejczyków (z wyjątkiem Hiszpanii) w nadchodzących latach.

Jeśli nie ma potrzeby prezentowania legendarnej łapy Serge'a REISINGERA i poczucia nadmiernie rozwiniętej taktyki, która jest cudowna po prawej stronie, Simon DESLIENS ma za sobą tylko 6 miesiące treningu padel i jest już bardzo imponujący i kompletny po lewej stronie. Jeśli Arnaud TABONI i Romain DUBOST CHAVRIER dzielnie stawili czoła 4-4 w pierwszym zestawie, mogliby tylko podziwiać i oklaskiwać recital Simona DESLIENSA, który sprawi, że cała paleta ofensywnego gracza padel zamknij ten finał na wynikach 6 / 4 6 / 1.

Biorąc pod uwagę jakość gry wyświetlaną przez dwóch lokalnych graczy, zwycięstwo to nie stanowi żadnego wyzwania. Co będą w stanie poradzić sobie z bardziej doświadczonymi parami? Zobaczymy, ale ta para nie będzie prezentem dla nikogo.

Padel Centralny: francuskie centrum 17 i 18 października.

Finały mistrzostw Francji w Padel 2015 nie odbędą się w Padel Attitude (Lille), ale o godz Padel Centralny Lyon.

To prezydent ligi Lyonnais ogłosił to oficjalnie:organizację pierwszych mistrzostw Francji w Padel w dniach 17/18 października powierzono Lidze Lyonnais i Padel Club de Lyon!„... Brawo dla nich.

Jerome Becasset - Padel Magazyn

Wszystkie wyniki:

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.