To wielki początek fazy grupowej World Seniors + odbywającej się w Las Vegas. Losowanie odbyło się dziś rano z bardzo ciężkim dla naszego bluesa!

U pań

Wygląda jak nasze niebieskie nie zostały polakierowane pod kątem losowania. Rzeczywiście, wpadli w coś, co można nazwać „grupą śmierci”. W towarzystwie Hiszpanii, Urugwaju i Brazylii zadanie zapowiada się niezwykle trudne dla naszych trójkolorowych.

Pozostałe grupy wydają się bardziej jednorodne, a jedna z nich może mieć sporo niespodzianek, to grupa D składająca się z Argentyny, Belgii i USA.

Grupy kobiece

U mężczyzn

co się tyczy francuska drużyna mężczyzn, losowanie również było nieprzyjemne. Choć nie jest to grupa "śmierci" jak na dziewczyny, to jednak będzie jeszcze dużo pracy, bo nasi Francuzi znajdą się w Hiszpanii, Chile i Wielkiej Brytanii.Bretania.

Specyfika tego losowania polega na tym, że w losowaniu mężczyzn wszystkie grupy wydają się być podniesione z wrażeniem, że najmniejszy błąd może mieć fatalne skutki w dostępie do ostatniej fazy zawodów.

męskie grupy

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.