Wracając do różnych turniejów rozgrywanych w ten weekend Wielkanocy. Rozpoczęcie kwalifikacji wstępnej do WPT Alicante i pięknego P1000 w Międzynarodowym Centrum Tenisowym Cap d'Agde. Wróćmy do wszystkich zebranych wyników.

WPT

  • Podczas kwalifikacji wstępnych Francuzi trzymali głowy wysoko. Wyniki przychodzą stopniowo, prawie 100% w pierwszej rundzie.

WPT Alicante, Francuzi na trasie 1er

P1000

  • W CIT of Cap d'Agde Tison / Maigret wygrywa przed Carité / Lara Salines

Tison / Maigret wygrywa CIT P1000

Padel Infinity Tour

Central Padel Perpignan otrzymał 12th etap Padel Infinity Tour. Drużyny 40 rozłożone są na kategorie 4 i nie mniej niż rozegrane mecze 100.

P250 dla mężczyzn wygrał Forgeron / Armand przed Terrats / Aracil na podstawie wyników 6 / 1 1 / 6 6 / 2.

P100 mężczyzn zobaczył, że Loupetis / Palisses wygrywają z Foxonet / Lloria w wyniku 6 / 2 7 / 5.

Mieszany P100. Zwycięzcy Vidal / Lutringer w wynikach 4 / 6 7 / 6 10 / 5 przeciwko Monfilier / Taza.

Wreszcie na mieszanym poziomie pośrednim zwycięstwo Boidin / Vernant przeciwko Basso / Miot.

P500

  • Annecy Padel zorganizował swój pierwszy męski P500, pierwszy P500 w dziale. Zespoły 18 w sumie, ale poziom podniesiony z graczami z najlepszych 150. Wreszcie lokalna para Botti / Challut wygrywa przed Faure / Boch.

P100

  • Tc Guéthary zorganizował P100 dla mężczyzn wygrany przez Lartigue / Hargous przed Bardaji / Raclot, a także mieszany P100 wygrany przez Freyssinet / Anastasio przeciwko Maret / Sanchez.
  • Tenis Padel Soleil (Beausoleil) zaoferował mężczyzn P100. Bardzo ciepły turniej z bardzo dobrym poziomem gry Mailhebiau / Toulouse wygrywają z Hazan / Lejeune.
  • Bourg de Peage Padel zorganizował mieszany P100, gdzie drużyny 6 klubu stanęły naprzeciw siebie w bardzo dobrej atmosferze i płonącym słońcu. W sumie wszystkie drużyny mogły rozegrać mecze 4.
  • Tennis Norges Woods zorganizował P100 dla mężczyzn wygrany przez Derenemesnil / Jean przeciwko Giacalone / Jacquier. Trzecie miejsce zajmuje Huertas / Labeille.
  • Zestaw pad do gry zorganizował męski P100, który przyciągnął zespoły 8, w tym kilka nowych par. Zwycięzcy Leynaud / Reiff przed Corbi / Charnay. Pamiętaj, że gry 8 20 zakończyły się remisem. Gratulacje.

Zorganizowano kilka innych turniejów, które musiały zostać odwołane lub przeniesione z powodu złej pogody lub braku uczestników. Nie wahaj się i powiedz nam o wszystkich wydarzeniach w Padel, turniejach i nie tylko. Z przyjemnością o tym porozmawiamy. W międzyczasie Twoje rakiety śnieżne sprawią, że padel będzie imprezą.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.