Padel Magazine - Obecne liczby na świecie padla 1 zajęły trochę czasu i ostatecznie wygrały WPT 1er od ogłoszenia planowanej separacji na koniec roku.

To było trudne! Po finale NUCIA WPT i tej porażce 5 przeciwko Padel Princes (Mieres i Lima) Fernando Belasteguin i Juan Martin Diaz po raz kolejny walczyli o zestawy 5.

Ale tym razem będzie przeciwko tak nietypowej parze na papierze Matías Díaz i Cristian Gutiérrez (Para nr 4 world). Szczególna gra, w której gra obronna jest królem.

Zestawy 5 (6-4, 4-6, 5-7, 6-3 i 6-4) zostaną ostatecznie przyznane światu numer jeden, aby wygrać i wygrać Alcobendas Open Trophy.

Bela i Juan zostali poprowadzeni dwa zestawy do jednego. Były na czerwono i na odwrót, niewiele prezentów. Ale gra pomyśli skalę: słynny zestaw 7e 4e. 3 wszędzie, pary ćwiczą na wysokim poziomie i trudno jest ustalić, kto wyjdzie zwycięzcą finałowej gry. W tym momencie Bela oferuje nam punkty, które ma sekret, aby znokautować przeciwnika. JMD oferuje nam pewne ruchy znikąd i oto gry 3 później na 6 / 3.

To straszne dla Gutierreza i Matiasa Diaza, zwłaszcza, że ​​stracą zestaw 5e podczas przerwy, której można uniknąć.

Gracze przeprowadzą piękną bitwę i mecz z napięciem. Nie wystarczyło, by publiczność histerycznie przeżyła szczęście.

Franck Binisti - Padel Magazine

[autor image = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/10499544_659989347431520_1733810129664643128_o.jpg”] Po uzyskaniu dyplomu instruktora padel od Federacji Padel Madrilenian Franck Binisti utworzył z mała grupa: Padel Magazine, Ta strona stanie się pierwszą francuską stroną Padel. Dzięki czytelnikom Padel Magazine skonfiguruje katalog padel GOTOPADEL. Franck zarządza także rozwojem National Padel Cup we współpracy z Christophe Lesage i National Tennis Cup. [/ Autor]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.