Padel Magazine - Zajęło trochę czasu, aby obecny numer 1 na świecie w padel wracają do gry i ostatecznie wygrają swój pierwszy WPT, odkąd ogłosili separację zaplanowaną na koniec roku.

Jakie to było trudne! Po finale NUCIA WPT i tej prostej setie przegrał z Princes of padel (Mieres i Lima), Fernando Belasteguin i Juan Martin Diaz ponownie walczą o 5 setów.

Ale tym razem walka z tą parą tak nietypową na papierze, a mianowicie Matíasem Díazem i Cristianem Gutiérrezem (para nr 4 na świecie). Specjalna gra, w której króluje obrona.

W końcu zajmie 5 zestawów ((6-4, 4-6, 5-7, 6-3 i 6-4) na numery światowe, aby wygrać i wygrać trofeum Alcobendas Open.

Bela i Juan zostali jednak poprowadzeni z dwóch zestawów do jednego. Byli na czerwono i na odwrót, niewiele prezentów. Ale jedna gra sprawi, że skale będą myśleć: słynna 7. gra z 4. zestawu. 3 wszędzie, pary ćwiczą na wysokim poziomie i trudno jest ustalić, kto zwycięży w tym ostatnim meczu. Właśnie w tym momencie Bela oferuje nam punkty, które ma sekret, aby znokautować przeciwnika. JMD oferuje nam kilka strzałów znikąd, a tutaj mamy 3 gry później na 6/3.

Jest to okropne dla Gutierreza i Matiasa Diaza, zwłaszcza, że ​​stracą piąte sety podczas możliwej do uniknięcia przerwy.

Gracze będą świadkami wspaniałej bitwy i gry z napięciem. Niewiele trzeba było, żeby publiczność wpadła w histerię ze szczęścia.

Franck Binisti - Padel Magazine

[obraz autora = ”https: //padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/10499544_659989347431520_1733810129664643128_o.jpg ”] Po uzyskaniu dyplomu jako padel Federacji Madryckiej padelFranck Binisti tworzy z małą grupą: Padel Magazine. Ta witryna będzie pierwszą witryną internetową padel Francuski. Dzięki czytelnikom Padel Magazine utworzy katalog padel GOTOPADEL. Franck zarządza również rozwojem National Padel Puchar we współpracy z Christophe Lesage i National Tennis Cup. [/ Autor]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.