Monte-Carlo International Sports podpisało umowę sponsoringową dla 2017 z trzema najlepszymi graczami w światowych rankingach: Fernando Belasteguin, Pablo Lima i Paquito Navarro.

Fabrice Pastor, dyrektor generalny firmy Monegasque, potwierdził w środę w Madrycie podczas Master of the World Padel Tour, współpracy z tymi trzema dużymi nazwami świata padel i dołączenia do zespołu Monte-Carlo International Sports (MCIS) dla 2017.

Są uważani za „Trzech Króli”. Ci gracze zajmują pierwsze trzy miejsca w międzynarodowych rankingach i rywalizują w tym tygodniu o finałową Master of the World Padel Tour w Madrycie.

Fabrice Pastor jest bardzo dumny z możliwości „zintegrować w naszym zespole tych trzech specjalistów. Celem, dla którego stworzyliśmy Monte-Carlo International Sports, było promowanie rozwoju sportu, który kochamy i dlatego chcemy liczyć na to, co najlepsze".

Fernando Belasteguin jest od 15 lat padel numer 1, uważany za najlepszego gracza wszechczasów. Najpierw Juan Martin Diaz zajmowali przez 13 lata w światowych rankingach i przez ostatnie dwa sezony z najlepszym brazylijskim graczem wszechczasów, Pablo Lima.

Ponadto Paquito Navarro dołącza również do zespołu MCIS. Gracz Sevilli właśnie podpisał kontrakt z marką Bullpadel i będzie nosił na swojej koszulce i na rakiecie logo Monte-Carlo International Sports.

Tak więc firma Monegasque będzie liczyć w swoich szeregach liczbę 1 Argentyny, Hiszpanii i Brazylii, trzech wielkich narodów świata padel.

INNE WIADOMOŚCI

Nie wspominając o ponownym wsparciu dla nadziei międzynarodowego padla, argentyńskich zawodników Federico Chingotto i Juana Tello, którzy prawie pobili numery 2 na całym świecie w Monte Carlo Padel Master 2016.

W 2017 Monte-Carlo International Sports będzie również wspierać jedną z wielkich obietnic kobiecego wiosła, hiszpańską Beatriz González Fernández, w wieku tylko 15, która grała u boku Argentyny Pauli Eyheraguibel w tym sezonie.

Podobnie gracz Bilbao Andoni Bardasco, niedawno zwycięzca Open Tennis Padel Soleil z Fabrice Pastor, Hiszpan Javier Concepción, Chilijczyk Javier Valdes i Brazylijczyk Lucas Campagnolo również zostali dodani do listy zawodników zespołu MCIS.

Firma przedłużyła również umowy sponsorskie z Gaby Reca, Tenorio Cata, Juanem Lebrónem i Andrés Britos.

Udaj się teraz do Fabrice Pastor Cup i Monte Carlo Padel Master 2017. Puchar Fabrice Pastor odbędzie się między lutym a marcem w Chile, Argentynie i Brazylii. Celem tego turnieju jest promowanie odkrywania nowych samorodków w tych krajach Ameryki Południowej.

Wersja MCIS

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.