Padel Magazine - Niektórzy twierdzą, że Juan Martin Dias i Fernando Belasteguin flankowali i rozstali się z powodu problemów w relacjach ... Ale odpowiedź, dają to ponownie na boisku z wielkim zwycięstwem w najmłodszym zespole z czołowego świata 10, a mianowicie Sanyo Gutiérrez i Maxi Sánchez.

Open w Cordoba w Argentynie to specjalny etap, ponieważ wygrana w bardzo gorącej atmosferze jest trudna. Liczby na świecie są w jakiś sposób na ich ojczyźnie, mimo że życie doprowadziło ich do Hiszpanii.

Finał był jednym ze sposobów, nawet jeśli para światowa 4e pokazała piękne rzeczy, szczególnie w drugim secie, którym udało się wygrać (7 / 5).

Ale mecz sprowadza się na początku meczu i na końcu 5-0 w pierwszym zestawie i 8-0 (6 / 3 6 / 0 w 3e i ostatnim zestawie). Kiedy królowie decydują się na umieszczenie punktów na i, pary przeciwne najczęściej rezygnują.

6 / 3, 5 / 7, 6 / 3 i 6 / 0 są wynikiem tego finału. W przyszłym roku najlepsze pary na świecie ewoluują. Sanyo i Maxi mogą być dużymi zwycięzcami tych zmian.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.