Kiedy myślimy o Seszelach, wyobrażamy sobie wspaniałe piaszczyste plaże z turkusową wodą otoczoną palmami kokosowymi jak okiem sięgnąć, a wszystko to w cudownym słońcu.

Dla wielu to miejsce jest synonimem raju na ziemi i relaksu, ale uważaj, że wkrótce może się to zmienić.

Rzeczywiście Club Med postanowił stworzyć szkołę padel w jednym z jego hoteli na tej wspaniałej wyspie na Oceanie Indyjskim.

Du padel na Seszelach

W większości klubów znaleźliśmy już bardzo szeroką gamę zajęć, w tym piłkę nożną, łucznictwo i tenis.

Wygląda jednak na to, że słynna francuska firma, która od 1950 roku zajmuje się marketingiem wycieczek zorganizowanych, również zdecydowała się na padel aby sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu.

 

Seszele fotoklub med 2021

Co może być lepszego niż nauka radzenia sobie z pala pod słońcem Seszeli?

Wyposażenie wysokiej jakości

Oferta obejmuje 4 kursy przygotowane przez hotel.

Szkoła padel prowadzi zajęcia grupowe 6 dni w tygodniu.Niewtajemniczeni mogą uczyć się podstaw z wykwalifikowanymi nauczycielami i doskonalić swoją technikę przez cały tydzień. Lekcje są dostępne od 7 roku życia do każdego wieku.

Jeśli wolisz grać tylko od czasu do czasu, a Twoja technika jest już sprawna, oczywiście będziesz mógł podczas pobytu skorzystać z bezpłatnego dostępu. Sprzęt jest wliczony w cenę i dostępny w ośrodku.

Na co czekasz, aby zabrać bilety i polecieć do tego miejsca?

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.