Podczas gdy ten weekend jest World Padel Tour Final Master w Madrycie mieliśmy okazję poznać siostry alayeto po zwycięstwie nad numerami 1 Alejandra Salazar i Gemma Triay.

Podczas tej wymiany z Lorenzo Lecci Lopezem „Las Gemelas Atomikas„Opowiadali o ich wielkim zwycięstwie, a także o ich nowych palas NOX.

Nieoczekiwane zwycięstwo

„To była bardzo trudna część i wiedzieliśmy, że musimy pojechać tam franco, pozostając skupionym i robiąc wszystko, co powtarzaliśmy przez ostatnie tygodnie.
Mieliśmy kompletny mecz, gdzie podczas tego spotkania wszystko uśmiechało się do nas z bardzo dobrymi uczuciami ” – powiedział Mapi.

mapi-sanchez-alayeto_majo-sanchez-alayeto_estrella-damm-madrid-master-final-2021_47463-copia-1170x658

Dobrze uzbrojony na półfinały

Bliźniacy skorzystali z okazji, aby zaprezentować swoją nową broń na rok 2022.

Jest Mapi który rozpoczął się od wyświetlenia MP10: “okrągła rakieta, z dobrze wyważonym ciężarem pośrodku pala, co daje mi większą kontrolę, precyzję bez utraty mocy, która charakteryzuje naszą grę. "

Po stronie ładny, to bardziej „agresywny” pala: „Podoba nam się nieco twardsze palas, które pozwalają nam kontrolować grę.Jak widać, moja ma kształt kropli wody, z trochę większy ciężar w mojej głowie, co pozwala mi mieć trochę więcej mocy w moich uderzeniach, viboras gdzie bandejas „.

Wyniki tego sezonu

Mapi następnie zwierzyła się z tego skomplikowanego roku i poczucia bycia zakwalifikowaną do półfinału tego ostatniego turnieju w sezonie.

"Dla nas to już zwycięstwo w rywalizacji o ten Mistrzowski Finał. To był bardzo trudny rok, przyszliśmy skorzystać z tego ostatniego konkursu w tym roku. W czwartek mieliśmy dobry mecz, aw sobotę damy z siebie wszystko na torze, aby przejść do finału”. W końcu byli pokonany przez Martę Marrero i Lucię Sainz w wielkim meczu.

Ta sama historia na stronie Majo:

"Oczywiście nie był to nasz najlepszy rok w porównaniu z innymi z jednej strony z powodu choroby Mapiego, ale także z powodu kontuzji w trakcie sezonu. Było bardzo nieregularnie, ale udało nam się wrócić i krok po kroku będziemy stawiać czoła wszystkim przeszkodom, które staną nam na drodze. W tej chwili radzimy sobie dobrze i chcemy przede wszystkim cieszyć się Mistrzem ”

Mapi kończy, usuwając wszelkie wątpliwości dotyczące separacji między dwiema siostrami: „ W przyszłym roku razem i dopóki nie przestaniemy grać padel. W 2022 roku „Gemelas Atomikas” będzie jeszcze więcej”.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.