Un 5 listopada 2020 do oznaczenia białym kamieniem Cartri. Wyjątkowy dzień w jego centrumElche gdzie Maestro José Solano i jego syn, podziękowanie marce zajęło trochę czasu.

Dla Cartri to zaszczyt móc liczyć na obecność ojca i syna José Solano w ramach marki. W przypadku José Solano niewiele osób na świecie ma jego doświadczenie padel dla młodych ludzi. Dzięki światowej klasy akademii wzorcowej młode obietnice z wielu krajów przeszły przez jej ręce i zaczynają świecić na scenie międzynarodowej i na zawodowym torze.

Znany wszystkim jako „Maestro”, jego doświadczenie ma ogromną wartość, a osoba, która w szczególności wyszkoliła Beę Gonzalez, od lat uczestniczy w projekcie Cartri.

Z drugiej strony jego syn José Solano Marmolejo, zawodnik, który ciągle się poprawia, gryzie, ciężko pracuje każdego dnia, aby pokazać, że z wysiłkiem marzenia mogą się spełnić. Aby zauważyć jego piękny pierwszy występ w dotarcie do 1/8 finału WPT Alicante 2020, obok Jaime Menendeza.

Zaraz po zwycięstwie w szesnastym wyścigu José jest poszedł świętować pod swoją marką, którego biura znajdują się zaledwie 30 km od hotelu, w Elche. Świetny dowód na więź między rodziną Solano a ich sponsorem, Cartri. Plik Dyrektor wykonawczy Cartri, Antonio Martinsogłaszając:

 

„To dla nas zaszczyt, że możemy otworzyć drzwi naszego domu José Solano (ojciec i syn), dwojgu osobom, które są nie tylko częścią naszego zespołu, ale są już przyjaciółmi i częścią naszej rodziny. Cieszymy się, że możemy liczyć na ich obecność w Team Cartri i jesteśmy pewni, że nadal mamy wspaniałe chwile, aby żyć razem i dzielić się nimi. ”

 

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.