Poza wyjątkowymi meczami, do których mieliśmy prawo we wtorek, dzień ten był urozmaicony obecnością zawodników z PSG który poszedł do Roland-Garros.

Le Greenweez Paris Premier Padel Major przyciąga. A nawet celebrytów, bo alejki kompleksu Porte d'Auteuil odwiedziło aż trzech graczy ze stołecznego klubu. Pewne jest, że gracze PSG nie byli na miejscu, kiedy udali się do Rolanda, ponieważ strona jest tylko rzut kamieniem od Parc des Princes, w którym są przyzwyczajeni do gry.

Argentyński pomocnik Leandro Paredes był widziany razem z innym Argentyńczykiem Fernando Belasteguinem, a hiszpański lewy obrońca Juan Bernat był ze swoim hiszpańskim imiennikiem Juanem Lebronem. Później tego dnia Paredes i Ander Herrera (pomocnik PSG) pozowali z numerami 1 Lebron i Galan.

Świetna reklama konkurencji, która stopniowo zyskuje na sile i która niewątpliwie wzmacnia i tak już bliskie powiązania między nimi padel i piłka nożna.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.