Daniela Appelgrena et Linus Mróz osiągnął wyczyn awansu do XNUMX/XNUMX finału Teneryfa Open APT Padel Okrągły. W obliczu Restivo/Domingueza krok był zbyt wysoki, ale doświadczenie było dobre!

Padel Magazine rozmawia ze szwedzkimi reprezentantami świata, którzy wiedzieli, jak wykorzystać swojego szczęśliwego przegranego z previas, wygrywając pierwszą rundę stołu!

Jeśli zwykle widuje się Simona Vazqueza, a zwłaszcza Daniela Windhala w międzynarodowych turniejach, to ciekawe, że inni szwedzcy gracze są w stanie wystąpić!

Daniel i Linus zostają na Teneryfie na przyszłotygodniowe Canarias Masters, ale żadne wakacje nie są planowane! Obaj zawodnicy mówią, że są profesjonalistami i chcą trenować każdego dnia… Nawet jeśli Daniel ma wątpliwości!

Obejrzyj wywiad, klikając tutaj!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !