Pierwszy duży turniej sezonu'TRAFNY Padel Wycieczka, teraz ma swoje tabele. U mężczyzn wszyscy będą obecni, au kobiet odkryjemy nowe pary.

Wspaniałe początki Tito

Losowanie mężczyzn rozpocznie się w środę 16 marca o godzinie 9:30 meczem na korcie centralnym pomiędzy Santi Castañeyrą i jego partnerem Ricardo Martinsem a Pablo Barrera i Andres Britos. W tym samym czasie na korcie drugim zadebiutują Juan Restivo i Diego Ramos przeciwko Relisowi Ferreyrze i Matiasowi del Moralowi.

O 20:00 rozpocznie się pierwszy mecz Adriana „Tito” Allemandiego i Javiera Pereza z parą z kwalifikacji. To będzie wydarzenie dnia.

Jedyny obecny w tabeli Francuz, Jérémy Scatena, wystartuje o 20:30 ze swoim partnerem Santiago Rolla. Znajdą przeciwko nim rozstawiony numer 5, złożony z Vasco Pascoala i Stefano Floresa. Wielka gra w perspektywie!

Chiostri i Alfonso, para nr 1, rozpoczną swój udział w czwartek w XNUMX/XNUMX finału przeciwko zwycięzcom meczu między Egeą-Ozanem i Popovich-Mariño.

Aitana, niepokonany

Po stronie kobiet rozstawione nr 1 Aitana García i Celeste Paz zmierzą się z parą Morales-Riquelme w czwartek o 18:15. Aitana, która wygrała szwedzkiego wielkiego mistrza z Carrascosa, będzie jedynym graczem, który wziął udział w turnieju APT Padel Trasa w zeszłym sezonie. W ten sposób odkryliśmy wielu nowych graczy!

Oprócz par z kwalifikacji, okaże się, która para wygra Future 1000. Pamiętaj, że ci ostatni skorzystają z bezpośredniego miejsca w głównym losowaniu.

Możesz zapoznać się z dwiema poniższymi tabelami.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !