HEAD jest liderem technologii i stale wprowadza innowacje. Poniżej znajdują się technologie zastosowane przez HEAD w produktach Padel:

Grafen: "najsilniejszy i najlżejszy materiał na świecie".

Grafen 2 GrafenOdkryty w 2004 grafen składa się z prostej dwuwymiarowej warstwy atomów węgla. 200 ma wyższą wytrzymałość na zerwanie niż stal, co czyni go idealnym do nowych ram rakiet tenisowych HEAD o wyjątkowych właściwościach.

Technologia grafenowa jako pierwsza pozwala na idealną redystrybucję ciężaru w rakietach śnieżnych HEAD. Dzięki obecności grafenu w uchwycie można zmniejszyć ciężar w środkowej części rakiety łopatkowej. Zamiast tego ciężar przenoszony jest z uchwytu w kierunku końca i uchwytu rakiety, czyli obszarów, w których pełni on ważniejszą funkcję. Ta unikalna konstrukcja zapewnia graczom niespotykaną zwrotność i większy pęd. Innymi słowy, o wiele łatwiej jest nadać rozpęd rakiecie za pomocą grafenu, umożliwiając znacznie mocniejsze strzały. W obliczu tej technologii Twoi przeciwnicy będą mieli trudności!

Główne zalety 3 wynikające z zastosowania grafenu:głowa Tornado Bela Grafen

 • Zwiększa ciężar huśtawki Ciężar przenoszony na głowę głowy i rączkę poprawia zwrotność i zwiększa moment bezwładności rakiety.
 • INTEGRACJA Z GRAFENEM Zintegrowany z uchwytem rakiety grafen poprawia stabilność i rozkłada ciężar w idealny sposób.
 • WIĘKSZA MOC Dzięki zoptymalizowanej redystrybucji ciężaru w rakiecie gracze generują więcej energii kinetycznej po uderzeniu w piłkę. Mniej wysiłku, ale więcej mocy!

Inne technologie zintegrowane z rakietami łopatkowymi HEAD

 • Jest to elastomer umieszczony między ramą a gumą wokół całej ramy, co wzmacnia interakcję między dwiema częściami większy komfort i meilleur Sweetspot.

Padel z główką typu C-ring

Jest to okrągły plan otworów „CHIP” o zmiennej wielkości, umieszczony w połączeniu z technologiem C-Ring, zapewniający sztywność dostosowaną do strefy uderzenia i bardziej tolerancyjną rakietę.

rakiety rakietowe wiosła

 • ilustracja elasto plus padelPowłoka Elasto + to gumka w obszarze dla optymalnego dotyku.

  Elasto + to warstwa specjalnego związku gumy, który jest umieszczony między warstwami z włókna szklanego powierzchni rakiety.

  Wynik : Plus de moc et un dotknąć sans poprzedni

  rakieta elasto plus padel

rakieta Padel Head AntishockAnti Shock Skin to wstążka wykonana z trwałego i odpornego na wstrząsy polimeru.

Umieszczony nad ramą, to chroni z rysa i ciosy, Anti Shock Skin sprawia, że ​​rakieta wstaje jak nikt inny na ciosy i otarcia (ściany i podłogi).

Technologia Antishock Skin jest zatem stosowana jako druga skóra, polimerowa ochrona rakiety, która jest bardziej odporna na uderzenia i zadrapania.

 • pianka ultradźwiękowa z pianką

guma PadelNowa guma ULTRA SOFT została opracowana ze znanej już gumy N2, ale z nową gęstością i szybszą pamięcią kształtu dla poprawa du syn i rozgrywka.

 • Głowa z pianki N2FOAM

Piankowa głowica n2=> Komórki plus wielki Thu chrzcielnica że la guma est plus miękki à moc sans ograniczenie

Mikroskopowe widzenie wyglądu komórek dziąsła:

pianka ilustracyjna pianka n2

 • elastyczne podwozie

rurkowy padelElastyczne podwozie jest nową konstrukcją w rurze rakiety, aby uzyskać bardziej miękkie połączenie z gumką, a tym samym uzyskać meilleur Sweetspot et un plus wielki komfort.

Ta rurka, zbudowana z wstępnie zmodelowanych warstw węglowych, została zaprojektowana z różnymi strefami ramy, aby zapewnić większą lub mniejszą sztywność / zgięcie każdej strefie w razie potrzeby. Dzięki tej formie rama jest sztywna w obszarach, w których występuje większy skręt, i jest elastyczna w obszarach, w których istnieje potrzeba większego sweetspotu.

 • logo innegra padel

innegra padelTechnologia Innegra składa się z twardego, wytrzymałego materiału włóknistego połączonego jako ultralekka i sztywna mieszana mieszanka kompozytowa. Innegra zwiększa stabilność ramy i poprawia amortyzację, zapewniając większą kontrolę. Innegra: jest to średnio 17% wibracji w mniejszym stopniu, co poprawia stabilność.

Podsumowanie technologii HEAD

szef technologii podsumowującej

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.