Bezkonkurencyjne zwycięstwo Hiszpanów dla trzeciego Open FIP500 - PadelShop.com w pięknym klubie La Playa.

Marcel Bogart i cały jego zespół zdołali uczynić ten konkurs niezbędnym krokiem Padel International.

Wszystko jest idealne, od organizacji po catering. Jest to wysokiej klasy klub w swoich zaletach. Jednak atmosfera jest ciepła i popularna.

Pomimo bardzo wysokiego poziomu kilku par „międzynarodowych”, w końcu wciąż i zawsze Hiszpanie wygrywają ...

Strona kobiet: dwie pary Hiszpanów 100% ostatecznie spotykają się w finale, pomimo dwóch bardzo dobrych drużyn złożonych z Kristiny Clement / Antonette Andersson z jednej strony i Raquel Piltcher / Helena Wyckaert z drugiej.

Strona męska: Nic dziwnego, oprócz Darka Nowickiego, niemieckiego pochodzenia i szczęśliwego partnera Gugi Vazqueza niezwykłego, stwierdzamy, że hiszpańskojęzyczni są w połowie.

Jednak Nowicki nie musi się zarumienić, będzie bardzo solidny przez cały weekend.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Andres Britos (68e WPT) i Fermin Ferreyra (133e WPT) wezmą udział w półfinałach w zestawach 2 przeciwko młodym ludziom z turnieju, ale są tak utalentowani ...

Przed bardzo młodą parą złożoną z Jorge Ruiza (87e WPT) i Jose Carlosa Gaspara (88e WPT) starsi nie będą mogli wiele zrobić w finale (6-2 6-2) pomimo Gugi Vazqueza, zwycięzcy 2e edycja turnieju i obecne w Top 50 na World Padel Tour (do tej pory 40e).

Wysoce edycja 4e ...

Alban Serra - Padel Magazine

Gaspar / Gutierrez: Ręce w dół na Open PadelShop.com

Alban Serra

Alban Serra jest jednym z wielkich kronikarzy Padel Magazine, Filmowiec, fotograf i streamer na żywo, potrafi prawie wszystko. Dla Bandeja to inna sprawa, ale i tak to lubimy!