Bezkompromisowe zwycięstwo Hiszpanów dla trzeciego Open FIP500 - PadelShop.com w pięknym klubie La Playa.

Marcel Bogart i cały jego zespół zdołali uczynić ten konkurs niezbędnym krokiem Padel International.

Wszystko jest idealne, od organizacji po catering. To wysokiej klasy klub w swoich usługach. Jednak atmosfera jest ciepła i popularna.

Pomimo bardzo wysokiego poziomu kilku „międzynarodowych” par, ostatecznie Hiszpanie wciąż wygrywają…

Po stronie kobiet: dwie pary w 100% hiszpańskie kończą spotkanie w finale, pomimo dwóch bardzo dobrych drużyn, z jednej strony Kristiny Clement / Antonette Andersson i Raquel Piltcher / Helena Wyckaert z drugiej.

Boczni mężczyźni: Nic dziwnego, że oprócz Darka Nowickiego, niemieckiego pochodzenia i szczęśliwego partnera niezwykłej Gugi Vazquez, mówimy po hiszpańsku o połowę.

Jednak Nowicki nie musi się wstydzić tego porównania, będzie bardzo solidny przez cały weekend.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Andres Britos (68. WPT) i Fermin Ferreyra (133. WPT) zmierzą się w półfinale w 2 setach z młodzieżą z turnieju, ale tak utalentowani…

Przed bardzo młodą parą złożoną z Jorge Ruiza (87e WPT) i Jose Carlosa Gaspara (88e WPT) starsi nie będą mogli wiele zrobić w finale (6-2 6-2) pomimo Gugi Vazqueza, zwycięzcy 2e edycja turnieju i obecne w Top 50 na World Padel Tour (do tej pory 40e).

Zdecydowanie 4. edycja…

Alban Serra - Padel Magazine

Gaspar / Gutierrez: Ręce w dół na Open PadelShop.com

Alban Serra

Alban Serra jest jednym z wielkich kronikarzy Padel Magazine. Kamerzysta, fotograf i streamer na żywo, może zrobić prawie wszystko. Dla Bandeja to coś innego, ale i tak to lubimy!