The Mas był gospodarzem w ten weekend 10. etapu Padel Infinity Tour organizowana przez Clément Arico. Plik Padel Club du Mas w Perpignan stał się niezbędnym przystankiem na torze, a nawet na trasie padel Francuski. Wróćmy do tego wielkiego kroku.

Podczas gdy północ była zalana deszczem, na południu było tyle samo słońca, ale ... co oczywiście w regionie jest raczej nawykiem, szczególnie o tej porze roku.

Pary 63 starły się w całej Francji, a nawet w Hiszpanii. To hiszpańska para  Jose Luis Lara Salines (Gracz regularnie kwalifikujący się do etapów World Padel Tour) i Chema Calvo którzy w końcu wygrywają zawody Advanced Men's Men przeciwko Gilles David et Cédric Biegel, 6 / 3 6 / 2.

Hiszpanie już wyrządzili szkody w poprzedniej rundzie, eliminując Laurent Boulade et Pier Gauthier Super tie break (6 / 4 1 / 6 10-8). Wynik pokazuje, że francuska para, która chce spróbować na scenie World Padel Tour, nie jest tak daleko na etapach kwalifikacyjnych.

Drugi półfinał również był bardzo bardzo blisko Gille David i Cédric Biegel udało się wydostać Alain Henry et Emmanuel Tecles także na 7 / 6 6 / 7 10-5 Super Tie Break.

Kobieca wygrał Laura Clergue et Audrey Casanova Padel face a Carine Vidal et Linia Padel 6 / 2 6 / 4 w dobrze zakwestionowanym finale. czujemy, że mistrzowie Francji są gotowi do walki w ten weekend o kwalifikacje do mistrzostw świata Padel w Holandii.

Mieszane wygrał Jean-Pascal Pellicer et Emmelien Lambregts twarz Regis Malla et Carine Vidal.

Pośredni mężczyzna wygrał Yann Loupetis i jego brat Cédric twarz  Frederic Aurel Cermeno et Julien Prats.

Inicjacja Men widziała zwycięstwo Arnaud Morales et Samuel Quiquant twarz Geoffrey Robeau et Boris Bandini, A 6th kategoria, inicjacja mieszana, widziała zwycięstwo Marine Favel et Bruno Chimchi contre Arnaud Morales i Aurélie Morales !

11th Stage odbędzie się w lipcu 2-3 w Castres Occitan Padel, rejestracje są już otwarte.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.