Prawie rok od otwarcia podwoje klubu Orleans zlokalizowanego a dokładniej w ładnym miasteczku Saint-Pryvé-Saint-Mesmin. i stał się już jednym z najpopularniejszych klubów w regionie.

W tym klubie prowadzonym z mistrzowską ręką przez rodzeństwo, lokalni miłośnicy są coraz liczniejsi, a cztery wspaniałe udostępnione tory zapełniają się w błyskawicznym tempie.Klub oferuje również kort do badmintona, ale przede wszystkim super klub i salę przyjazny taras, na którym gracze mogą powtórzyć mecz wokół soczystej pizzy od szefa kuchni i innych słodyczy.

Długo oczekiwany pierwszy P500

Po kilku turniejach na wszystkich poziomach nadszedł czas, aby rozkręcili się i uruchomili swój pierwszy P500.

Bardzo aktywny w zawodach, Niech Padel bardzo regularnie organizuje imprezy sportowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników. Prawie w każdy weekend oferowany jest turniej od P25 do P250. Poziom stale rośnie, dlatego organizatorzy postanowili zaoferować najważniejszą okazję do rywalizacji w 20×10 podczas pierwszego wyjątkowego P500.

Konkurs ten odbędzie się zatem w sobotę 4 i niedzielę 5 czerwca.

Organizacja i rejestracje

Turniej rozpocznie się fazami kwalifikacyjnymi w sobotę 4, a wielcy zwycięzcy tych pul będą mieli zaszczyt rywalizować przy finałowym stole następnego ranka.

Rejestracja jest już otwarta i wynosi do 25 € na osobę. Możliwa jest rejestracja mailowa na poniższy adres contact @ letpadel.fr lub telefonicznie pod numerem 02-18-69-31-69.

Nagrody turniejowe dla zwycięzców wynoszą 500 € rozdzielone pomiędzy graczy. Wydarzenie będzie sponsorowane przez sponsorów Let Padel którego niespodzianka zostanie wkrótce ujawniona. Turniej ten będzie nadzorowany przez całą drużynę klubu, która niecierpliwie czeka na to wydarzenie.

Więc jeśli czujesz się na siłach, nie czekaj dłużej i zarejestruj się!

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.