W ten weekend, podczas P1000 z Tuluzy Padel Klub (TPC), wicemistrzowie Francji, Bastien Blanqué i Thomas Leygue, wyróżniali się podczas zabawy swoimi nowymi producentami sprzętu: Bullpadel dla Bastiena i Varlion dla Thomasa.

Podczas gdy potrójny mistrz Francji padel (2017 / 2018 / 2019) wiązała bardzo wyjątkową historię z Babolat przez 5 lat zaskakiwał 2 dni temu ogłaszając koniec jego sielanki z francuską firmą.

wygaszony tom tpc 2022

Nie zajęło dużo czasu odkrycie jego nowego dostawcy sprzętu: Bullpadel. Fajny haczyk dla hiszpańskiej marki, która jednym z najmodniejszych zawodników we Francji podpisuje drugie miejsce w ostatnich mistrzostwach Francji.

Varlion nie jest wyjątkiem. Po utracie Jérémy'ego Scateny we Francji, producent sprzętu szybko repozycjonuje się na rynku francuskim, mając jedną z nadziei padel sześciokątny, wicemistrz Francji 2021: Thomas Leygue. W ten sposób francuski gracz odchodzi Bullpadel. Mała niespodzianka, bo zapowiedź tego wyjazdu nie została ogłoszona oficjalnie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.