Trzeci etap południowy na FIVE PERPIGNAN zakończył się wczoraj wieczorem bardzo dobrym zwycięstwem pary Espano-Argentyna Leonardo Decarli i Alberto Casala przeciwko Thierry Malacamp i Jerome Boronad.

Znakomity finał 6 / 4 / 6 / 3.

W połowie legendy padla Jean-pascala Pellicera i Jean-Charlesa Galy musiały opuścić zwycięską parę, doprowadzając ich do Super-tie-break 6 / 1 4 / 6 10 / 5.

Jeśli chodzi o P100 dla kobiet, Fiona Ligi i jej hiszpańska partnerka Anna Pareras Niell walczą z Magali Camps i Peg Mgn 7 / 6 6 / 4 na koniec bardzo dobrego finału.

W Advanced Men David Mateo i Laurent Ricart wygrali 6 / 4 6 / 1 przeciwko Cyrilowi ​​Claudelowi i Olivierowi Delrue.

Male Intermediate wygrywają Seb Juan i Julien Destaville 7 / 6 6 / 2.

Ostatecznie Mixed wygrał 7 / 6 6 / 1 po Dimitri Loupetis w towarzystwie Fiony Ligi przeciwko Thomasowi Collowi i Hélène Monflier

Spotkanie na dwie daty od początku stycznia (6 i 7 styczeń): P1000 i P250 Gentlemen + P500 Women BIG IV Valenciennes na 3ème Etape Nord w reżyserii Alexandre Leruste.

P250 Gentlemen i P100 Women + multi-category zwykle w Bordeaux Soccer Park na 4ème Etape Sud z Clémentem Arico.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.