Jérôme Bécasset i Jean-Marc Herard będą codziennie powiększać ligę i jej przedstawicieli na Mistrzostwa Francji Padel w Padel Club w Lyonie (Padel Central). Liga Midi-Pireneje jest oblężona.

midipy boy

1 / Ścieżka fitness

Cédric Carité (CC): Tenisistka do 1 / 6 (druga seria w latach 20), również potwierdziłem kilka dyplomów państwowych do BE2 ° tenisa. Odpowiadam również za wydarzenie Fête le Mur Yannicka NOAH w Tuluzie, koordynatora regionalnego SUD Ouest oraz założyciela federalnego klubu tenisowego okręgu, który towarzyszy młodym ludziom w ich programach sportowych (zawody pro) i szkoleniu zawodowym (arbitraż, nauczanie, pierwsza pomoc). , lina ...)

Alexis SALLES (AS): Mój najlepszy ranking tenisa to 1 / 6

2 / Odkrycie Padela

CC: Padel odkryłem podczas lat studenckich w STAPS w Tuluzie. W ówczesnych strukturach zdałem federalny certyfikat nauczycielski (pierwszy we Francji) i uczestniczyłem w turnieju. Potem tnąłem wiele lat.

AS: W Blagnac (przedmieścia Tuluzy w 1997)

3 / Doświadczenie i cele

CC: Byłem kiedyś 6 mistrzem Francji, a nie 1 francuskim; uczestnik finałowego Master of Padel Pro Tour, członek francuskiej drużyny od 2004 (5e świata i wicemistrz Europy), krajowy dyrektor techniczny, trener i kapitan drużyn Francji (3 razy wicemistrz Europy, 5è męski świat i wprowadził dziewczęta do świata 3è), trener nauczycieli padel (szkolenie dla BE Tennis i osób niebędących absolwentami)

Prezes-założyciel LNP, który ułatwił integrację Padela w ramach FFT, organizator toru sportowego, wsparcie projektów klubowych.

AS: Udział w mistrzostwach świata 6: najlepszy ranking z drużyną Francji: 5ème

Najlepszy indywidualny ranking: finały 8e

Udział w Mistrzostwach Europy 5: najlepszy ranking z drużyną Francji: 2nd

Najlepszy ranking indywidualny: półfinał

4 / Który klub?

CC: Mam bardzo mało okazji do trenowania, ponieważ mam wiele próśb o uruchomienie klubu i szkolenie nauczycieli.

Gram w tym miejscu wszędzie we Francji (zwłaszcza udzielając lekcji i szkoleń), a następnie próbuję trenować w CLUB de l'Hers w Tuluzie, Toulouse Padel Club i Mas klub w Perpignan.

Moje zaangażowanie w służbę dla wszystkich jego naśladowców, aby ustrukturyzować praktykę Padela, było kosztem mojej indywidualnej praktyki.

Ale nie mam się tak źle ...

CC i AS: Jesteśmy licencjonowani w Tennis Club de l'Hers

5 / Twój partner?

CC: Pomiędzy 2004 i 2008 byliśmy kilkakrotnie mistrzem Francji i byliśmy partnerami we francuskim zespole. Następnie 2013 / 2014 / 2015 n ° 1 francuski i mistrz Francji w obwodzie LNP

AS: Zacząłem grać z Cédric CARITE 10 lata temu. Wykonaliśmy razem pełne sezony 7

6 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

CC: To było dla nas łatwe,

AS: Dobra organizacja z napisem zespołów 24 na dobrym poziomie

7 / Ambicje i prognozy na finały

CC: Dołożymy wszelkich starań i powinniśmy być blisko tytułu. Następnie w każdą grę trzeba grać z dużą niepewnością.

W dłuższej perspektywie, wraz z moim wiekiem, nadal będę przyjemnie oglądać grę i bardzo wygodnie, ale moja przyszłość jest w związku z wieloma prośbami klubów w zakresie szkolenia edukacyjnego i animacji sportowej. Jako jedyny we Francji zaproponowałem to legalnie, posiadając dyplomy prawne i wyjątkowe doświadczenie w tej dziedzinie. Znam kilka par, ale nie boję się żadnych, ponieważ jesteśmy świadomi naszej wartości. Jednak nikt nie zostanie potraktowany pochopnie, ponieważ przeciwnicy wiedzą, jak grać, a format gry wybrany przez FFT (używany gdziekolwiek indziej na świecie) jest ryzykowny. Moimi ulubionymi są drużyna ligi Cote D'azur i my.

AS: Dotrzyj do finału, a zwłaszcza baw się dobrze!

W latach 41 moje ambicje zawodnika zostały obniżone, ale mam nadzieję przyczynić się do rozwoju tego sportu, który jest prawdziwą pasją!

Oczywiście największymi faworytami zawodów są Robin HAZIZA i Jérémy SCATENA, którzy, o ile mi wiadomo, są niepokonani przez wiele lat we Francji

8 / Wiadomość dla przeciwników

CC: Że każdy daje z siebie wszystko w dobrowolnym i pozytywnym duchu

AS: Uwaga na czterdzieści!

Mówiąc poważniej Fair-play - przyjemność i wygrana !!!

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.