Jérôme Bécasset i Jean-Marc Herard będą codziennie powiększać ligę i jej przedstawicieli na Mistrzostwa Francji Padel w Padel Club w Lyonie (Padel Central).  Liga Midi-Pireneje jest oblężona.

midipy boy

1 / Ścieżka fitness

Cédric Carité (CC): tenisista do 1/6 (druga seria od 20 lat), potwierdziłem również kilka dyplomów państwowych do BE2 ° w tenisie. Odpowiadam również za miejsce Fête le Mur w Yannick NOAH w Tuluzie, koordynator regionalny SUD Ouest i założyciel okręgowego federalnego klubu tenisowego wspierającego młodych ludzi na kursach sportowych (zawody pro) i szkoleniu zawodowym (sędziowanie, nauczanie, pierwsza pomoc) , lina ...)

Alexis SALLES (AS): Mój najlepszy ranking tenisowy to 1/6

2 / Odkrycie Padela

CC: Odkryłem Padel podczas moich lat jako student STAPS w Tuluzie. W ówczesnych strukturach zdałem federalny certyfikat nauczycielski (pierwszy we Francji) i wziąłem udział w turnieju. Potem tnę wiele lat.

AS: W Blagnac (przedmieście Tuluzy w 1997 r.)

3 / Doświadczenie i cele

CC: Byłem 6-krotnym mistrzem Francji i numerem 1 we Francji; uczestnik końcowego Master of Padel Pro Tour, członek francuskiej drużyny od 2004 roku (V mistrz świata i wicemistrz Europy), krajowy dyrektor techniczny, trener i kapitan drużyn francuskich (5-krotny wicemistrz Europy, 3-ty światowy mężczyzna i sprowadzone dziewczyny) III miejsce na świecie), trener nauczycieli padel (szkolenie dla BE Tennis i absolwentów)

Prezes-założyciel LNP, który ułatwił integrację Padela w ramach FFT, organizator toru sportowego, wsparcie projektów klubowych.

AS: Udział w 6 mistrzostwach świata: najlepszy ranking z drużyną francuską: 5 miejsce

Najlepszy ranking indywidualny: runda 8

Udział w 5 Mistrzostwach Europy: najlepszy ranking z drużyną francuską: 2

Najlepszy ranking indywidualny: półfinał

4 / Który klub?

CC: Mam bardzo mało okazji do trenowania, ponieważ mam wiele próśb o założenie klubu i szkolenie nauczycieli.

Gram w tym miejscu wszędzie we Francji (zwłaszcza udzielając lekcji i szkoleń), a następnie próbuję trenować w CLUB de l'Hers w Tuluzie, Toulouse Padel Club i Mas klub w Perpignan.

Moje zaangażowanie w służbę dla wszystkich jego naśladowców, aby ustrukturyzować praktykę Padela, odbyło się kosztem mojej indywidualnej praktyki.

Ale nie mam się tak źle ...

CC i AS: Posiadamy licencję udzieloną przez Tennis Club de l'Hers

5 / Twój partner?

CC: W latach 2004-2008 kilkakrotnie byliśmy razem mistrzami Francji i byliśmy partnerami w drużynie francuskiej. Następnie 2013/2014/2015 nr 1 Francuz i mistrz Francji w torze LNP

AS: Zacząłem grać z Cédric CARITE 10 lat temu. Zagraliśmy razem 7 pełnych sezonów

6 / Kurs podczas kwalifikacji regionalnych

CC: Poszło nam gładko,

AS: Dobra organizacja z zarejestrowaniem 24 zespołów na dobrym poziomie

7 / Ambicje i prognozy na finały

CC: Zrobimy co w naszej mocy i powinniśmy być blisko tytułu. Następnie każda gra musi być rozegrana z pewną częścią niepewności.

W dłuższej perspektywie, wraz z moim wiekiem, nadal będę przyjemnie oglądać grę i bardzo wygodnie, ale moja przyszłość jest w związku z wieloma prośbami klubów w zakresie szkolenia edukacyjnego i animacji sportowej. Jako jedyny we Francji zaproponowałem to legalnie, posiadając dyplomy prawne i wyjątkowe doświadczenie w tej dziedzinie. Znam kilka par, ale nie boję się żadnych, ponieważ jesteśmy świadomi naszej wartości. Jednak nikt nie zostanie potraktowany pochopnie, ponieważ przeciwnicy wiedzą, jak grać, a format gry wybrany przez FFT (używany gdziekolwiek indziej na świecie) jest ryzykowny. Moimi ulubionymi są drużyna ligi Cote D'azur i my.

AS: Dotrzyj do finału, a przede wszystkim baw się dobrze!

W wieku 41 lat moje ambicje jako zawodników zostały ograniczone, ale mam nadzieję, że będę mógł przyczynić się do rozwoju tego sportu, który jest prawdziwą pasją!

Oczywiście największymi faworytami zawodów są Robin HAZIZA i Jérémy SCATENA, którzy, o ile mi wiadomo, są niepokonani przez wiele lat we Francji

8 / Wiadomość dla przeciwników

CC: Niech każdy daje z siebie to, co najlepsze w dobrowolnym i pozytywnym duchu

AS: Uważaj na tych po czterdziestce !!!

Poważniej Fair play - baw się i wygrywaj !!!

 

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine. Ofensywa na wszystkie tematy ze świata padelpowraca do wielu tematów z zawsze przenikliwym okiem.