Na to wygląda! Przynajmniej na razie.

Gdy Padel Attitude będzie gospodarzem Mistrzostw Francji w przyszłym tygodniu, Padel Sensation również o nim mówi.

wiosło-sensacjaWielki turniej zakończony meczem WPT!

Padel Sensation włącza się. Właśnie zakończył swój turniej organizując pierwszą profesjonalną wystawę na północy z czterema najlepszymi graczami 50 w WORLD PADEL TOUR.

Z pewnością rozpoznasz dwóch znanych francuskiej publiczności graczy, których odkryliśmy 2 lata temu podczas National Padel Puchar: Gonzalo Rubio i Andoni Baradasco.

Pamiętaj o tym Padel Sensation to także fitness, zajęcia z samoobrony, a ostatnio SPA!

Nowe stowarzyszenie Padel Sensation / Padel Tennis Academy

Cédric Carité, kierownik organizacji szkoleniowej padel, Padel Mówiono również o Akademii Tenisa, będąc obecnym na tej demonstracji.

Ten nowy związek między dwiema strukturami ma jasny cel, jakim jest stworzenie klubu Padel Sensacja ” 1er klub trenerski dla graczy na wysokim poziomie ".

Padel Sensation rzeczywiście dołączył do usług Padel Tennis Academy, aby świadczyć usługi dla graczy w regionie. W ten sposób Cédric Carité przejął postęp pedagogiczny poprzez szkolenie nauczycieli i szkolenie na wysokim poziomie w Padel Sensation.

Ambicja jest silna, szczególnie w tym samym czasie na południu, akademia Padel w Beausoleil już poinformowała o swoich ambicjach, aby uczynić z jego klubu centrum wysokiego szczebla ...

Hauts de France, ważny region padel Francuski: Jasne!

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.