Niespodzianka para półfinały z Nowego Gizy Premier Padel P1, Bergamini / Ruiz przegrali dziś wieczorem z Franco Stupaczukiem i Pablo Limą.

W półfinale z brazylijskim akcentem to faworytki Stupa i Lima były najsilniejsze. Po dość ciasnym pierwszym secie, zawodnicy Carlosa Pozzoniego w drugim secie wrzucili wyższy bieg, co znacznie komplikowało sytuację ich rywalom.

Rozstawiona trójka wygrywa 3/6 4/6 i logicznie dociera do finału, drugiego dla niej w tym sezonie na oficjalnym torze FIP po Mendozie.

Jutro o 17:00 Lima i Stupaczuk znajdą najważniejsze liczby 1 Juan Lebron i Galan, którzy zagrają w piątym finale z sześciu turniejów Premier Padel ten sezon !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !