Od Australii po Chile popyt na nowe struktury padel stale rośnie. NXPadel, firma specjalizująca się w budowie torów z włókna szklanego, podaje nam powody.

Od Singapuru po Madagaskar

Le padel każdego dnia przyciąga nowych fanów i przedsiębiorców. Dotyczy to wszystkich kontynentów. Ciekawe dane dostarczył NXPadel (www.nxpadel.com / fr), po sukcesie budowy padel włókno szklane.

"Do tej pory mamy prośby do naszych sądów w około 35 krajach na całym świecie, od Singapuru po Madagaskar, od Peru po Wielką Brytanię… Bardzo nas cieszy to, co się dzieje, ale to nie przypadek; jest strategią ekspansji zaprojektowaną ad hoc i skoncentrowaną na poszerzaniu rynku” – Nicola Ceresoli, CEO NXPadel.

Filtr padel dla hoteli

Inwestycje w sektorze padel teraz pochodzą z najróżniejszych regionów świata i wszyscy dobrze rozumieją powody: optymalny zwrot z inwestycji, łatwość gry, wzrost liczby turniejów i nagród...

Nicola wyjaśnia również, że rozwój w „mniej padeled” pochodzi od hoteli, kurortów i obiektów noclegowych, które uwzględniają padel nie tylko jako źródło dochodu, ale także jako działanie promocyjne w celu przyciągnięcia turystów: niektóre portale turystyczne i agencje turystyczne oferują padel jako filtr przy wyszukiwaniu hotelu.

NXPADEL

Oczywiste jest, że dystrybucja „turystyczna” wzbudza coraz większe zainteresowanie lokalnych przedsiębiorców tworzeniem klubów i obozów w pobliżu wsi, tym razem dedykowanych do użytku lokalnego.

Włókno szklane, rozwiązanie transportowe

Powstaje jednak pytanie: jak radzi sobie „rodząca się” firma z branży stoków narciarskich padel czy może przyjmować prośby o ziemię po drugiej stronie świata?

Dla Nicoli odpowiedź jest bardzo prosta: „włókno szklane!”

Rzeczywiście nowość rozwiązań NXPadel (https://www.nxpadel.com/fr/fiberglass) skłoniło wielu inwestorów do nawiązania z nimi kontaktu, aby nie tylko móc zaoferować unikalne rozwiązanie o wielu zaletach, ale także zoptymalizować transport, zwłaszcza (choć nie tylko) do odległych destynacji, takich jak Ameryka Południowa czy Azja.

„Z naszym polem N1A (https://www.nxpadel.com/fr/comfortglass), w jednym kontenerze możemy załadować 6 pełnych kortów. To niemała zaleta, biorąc pod uwagę dzisiejsze koszty transportu, nawet na krótkie odległości”.

NXPADEL

Europa sercem rozwoju

Jakie są główne rynki na świecie padel Obecnie ? „Europa jest dziś z pewnością sercem rozwoju, zwłaszcza Francja i Wielka Brytania, ale także mniejsze kraje, takie jak Belgia i Holandia, które są głównymi rynkami dla branży. Oprócz Starego Kontynentu są oczywiście Stany Zjednoczone i kilka innych „zaskakujących” rynków, takich jak Maroko czy Kenia. W rzeczywistości możliwości ekspansji są prawie wszędzie”.

bramki NXPadel

Jakie są cele NXPadel na rok 2023? „Rynki, na których najbardziej skupimy się w tym roku, to Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania, Belgia i Holandia. Jesteśmy szczęśliwi i usatysfakcjonowani, że we wszystkich tych krajach mamy już partnerów, z którymi codziennie bezpośrednio współpracujemy, aby móc zaoferować klubom kompletną obsługę. W rzeczywistości, oprócz tych pięciu krajów, jesteśmy w trakcie ustanawiania partnerstw w siedmiu innych krajach: Japonii, Wenezueli, Zjednoczonych Emiratach Arabskich…”

NXPADEL

Niepowstrzymany wzrost padel i ślady padel odzwierciedlenie w jednej z najmłodszych i najbardziej innowacyjnych rzeczywistości w branży.

Dowiedz się więcej o boiskach NX z włókna szklanegoPadel, odwiedź www.nxpadel. Com.