Lisandro Borges, organizator tournée po Ameryce Południowej World Padel Tour, powrócił ponownie do historia „udawanej” kontuzji Galána.

Wyraził się w komunikacie prasowym, wyrażając głębokie niezadowolenie i nieprofesjonalizm światowego numeru 1, Alejandro Galána.

Lisandro Borges na celowniku!

„Zostałem znieważony i poniżony przez fanów numeru 1 na świecie. Komentowali w sieciach, że nie mogłem uwierzyć ani udowodnić, że kontuzja Galána nie była prawdziwa.

Ale Galan Lisandro Borges

Oczywiste jest, że dzień po tym, jak kontuzja została naliczona, poszedł zagrać mecz padel przeciwko Mike'owi Yanguasowi i Rafie Mendezowi, a 5 dni później widzieliśmy go w świetnej formie biorącego udział w Padel Chile Open, gdzie dotarł do finału."

Największy niesportowy czyn w historii sportu

To, co można udowodnić, bo świat to widział, to niesportowy gest większy historii sportu! To nie jest sposób na reprezentowanie wartości sportu.

Czy to jest przykład, który chcemy dawać najmłodszym zawodnikom jako światowy numer 1?

Le padel to sport dla dżentelmenów, to, co dzisiaj zrobili, jest pod każdym względem niedopuszczalne. Powinni być ukarani i ukarani grzywną za tak poważny czyn, który nie miał innego celu niż zszarganie spektakularnego turnieju!

Te dwie postacie nie mają szacunku dla swoich przeciwników, a jeszcze mniej dla ludzi, którzy ich ubóstwiają i płacą bilet, aby ich zobaczyć.

Czy Alejandro Galán i Juan Lebrón wiedzą, co oznacza FAIR-PLAY? Jedyną rzeczą, która ma dla nich znaczenie, są pieniądze, w jakikolwiek sposób, i szkodzenie obwodowi, który dał im możliwość pracy: World Padel Tour.

Agustín Tapia i Arturo Coello musieli pokonać dwa razy w tej samej grze! Wyrazy szacunku dla tych dwóch panów, którzy są przykładem dżentelmenów i sportowców.

Mam nadzieję, że sponsorzy, którzy ich dzisiaj wspierają, poczują taki sam wstyd, jaki jest widoczny w terenie z powodu tych haniebnych i godnych ubolewania postaw, i podejmą pilnie niezbędne środki, aby takie przypadki się nie powtórzyły. więcej i że osoby te uczą się edukacji.

Borges chce natychmiastowego zwolnienia Alejandro Galána

Wreszcie jasne jest, że taka nielojalność nigdy nie zostanie wymazana z annałów historii, ale ziarnko piasku byłoby dla Alejandro Galána pilnie USUNIĘTE ze stanowiska w PPA, biorąc pod uwagę, że stowarzyszenie, które stara się zjednoczyć graczy , aby ich zjednoczyć, nie może mieć prezydenta, który ich reprezentuje i który angażuje się (już kilkakrotnie) w sprawy zagrażające fair play, lojalności sportowej i złej wierze, i w takim przypadku powinien otrzymać PIĘKNE i stosowne przeprosiny dla wszystkich fanów sport zaczyna dawać przykład tego, czego NIGDY nie powinno się robić.

Profesjonalizmu nie można kupić, jest w każdym z nas i można się go nauczyć poprzez edukację, poprawianie i dobre maniery, czyli aspekty, których Alejandro Galán i Juan Lebrón najwyraźniej nie rozumieli.

Osobiście nie wierzę, aby zrzeszone składowe PPA zgadzały się z tym, co się stało, lub nadal nagradzały osobę pełniącą tę funkcję prezesa, bo gdyby tak było, pochwaliłyby anty-sportowca, którego wykrył cały świat i to było nie tylko skandaliczne na boisku w dniu finału, ale także w tysiącach potępiających wiadomości, które nawiedziły sieci do dziś. “

Tak się mówi!

Poniżej znajdziesz oficjalny komunikat prasowy Lisandro Borgesa:

Komunikat prasowy Lisandra Borgesa
Komunikat prasowy Lisandra Borgesa
Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!