Śledź na żywo półfinały turnieju ORO 24 Castellon 2021 hiszpańskiej Federacji Padel. W programie tylko zapałki opieczętowane World Padel Tour !

Wspaniałe plakaty z półfinałów turnieju ORO 24 w Castellon we Wspólnocie Walenckiej. Niecały miesiąc przed wznowieniem gracze World Padel Tour przyszliśmy, aby się przetestować i logicznie rzecz biorąc, zobaczymy kilka bardzo dobrych półfinałów.

Arturo Coello Head Wizja

 

Zaczynamy od dziewczyny, z miłym spotkaniem w perspektywie:

  • Ana Cortiles (38 WPT) / Jessica Castello (34 WPT) vs Julieta Bidahorria (59 WPT) / Sara Ruiz (57 WPT)

Drugi półfinał (niepokazany) sprzeciwia się:

  • Teresa Navarro (25 WPT) / Esther Carnicero (35 WPT) i Patricia Fortun (60 WPT) / Arantxa Soriano (65 WPT)

Po półfinale Castello / Cortiles vs Bidahorria / Ruiz przechodzimy do mężczyźni, z bardzo miłym spotkaniem transmitowanym na żywo:

Drugi półfinał, który nie jest transmitowany, jest również interesujący, ponieważ stawia parę, której nie brakuje talentu i doświadczenia, do dwoje młodych ludzi, którzy wygrali FIP Star de Mijas 2020.

  • Ramiro Moyano (28 WPT) / José Rico (39 WPT) kontra Jesus Moya (88 WPT) / Edu Alonso (91 WPT)

 

Aby śledzić mecze, znajduje się w linku poniżej i jest od 10:00 !

Bardzo piękny dzień padel w perspektywie, ponieważ odbędą się finały tego turnieju, i że z APT Padel Wieża !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !