Półfinały wydały werdykt turniejowi Jaén FIP Gold. Mocne mecze pań, mocniejsze mecze panów, finały zapowiadają się ciekawie!

Półfinały kobiet

Po raz pierwszy zobaczyliśmy piękne zwycięstwo pary Iglesias / Villalba. Mecz opanowany od początku do końca przez graczy przyzwyczajonych do finałowych stolików WPT. Pokonali swoich przeciwników, Rufo / Talavana, wynikiem 6/2 6/4.

Następnie w drugim półfinale była to również wygrana pary w setie prostym. Araujo / Navarro naprzeciw Cortilles / Castello. Do finału docierają dzięki zwycięstwu wynikiem 6/3 6/2.

Zwróć uwagę, że dla kobiet dwie pary, które wezmą dziś udział w finale zostały skomponowane na tę okazję!

Półfinały mężczyzn

Po stronie mężczyzn mecze były znacznie bliższe dzięki dwóm dużym meczom w trzech setach. W pierwszym półfinale Fernandez Cano i Diestro muszę mieć ciężko walczyć z solidną parą WPT Nieto / JM Diaz. Jednak ten ostatni zaczął dobrze, wygrywając pierwszego seta 6/3, ale ich przeciwnicy byli w stanie zrobić różnicę w tie-breaku drugiego, ostatecznie wygrywając 6/4 w trzecim. Wspaniały mecz, przed którym bawiliśmy się dobrze!

Diestro Fernandez Cano runda XNUMX Las Rozas Open

W drugim półfinale Lucas, Campagnolo i Bergamini zostali również zmuszeni do zagrania świetnego występu przeciwko Rafie Mendezowi i Arturo Coello. W obliczu czasami Coello w stanie łaski Brazylijczycy zapewnili bardzo dobry występ, wygrywając 6/4 3/6 6/4. Znowu bardzo intensywny mecz, z wyjściami z toru, szaloną obroną i rozbudowanymi punktami, które zachwycą wszystkich widzów i widzów!

Będziemy zatem mieli finał damski złożony Iglesias / Villalba naprzeciw Araujo / Navarro wśród pań. W losowaniu mężczyzn finał będzie się przeciwstawiał Fernandez Cano / Diestro w Campagnolo / Bergamini.

Panie będą w centrum uwagi i wystartują w pierwszej turze. Ich mecz zaplanowano na godz 10h tego ranka. Finał mężczyzn odbędzie się po finale kobiet. Aby śledzić mecze, znajduje się tuż poniżej: