W ten niedzielny wieczór odbędą się półfinały i finały EPA ECUADOR FIP RISE.

Pierwsze 4 nasiona są na rendez-vous tego ostatniego wieczoru na ŚWIECIE PADEL CENTRUM Quito.

Nallé Grinda i Carlos Luna mają nadzieję na odnowienie występu z 2021 r., Ci, którzy wygrali zewnętrzną wersję tego turnieju FIP.

Dziś czeka ich rewanż zeszłorocznego finału przeciwko Facu Silva i Gastonowi Zarate, dwóm argentyńskim graczom, którzy zajmują pierwsze miejsce w ekwadorskiej tabeli.

W drugim półfinale rozstawiony numer 1, złożony z dwóch Chilijczyków z Top 200 WPT, Moliny i Martineza, wystartuje jako wielki faworyt przeciwko Martinez/Palacios.

Atmosfera zapowiada się na gotowanie ze względu na 400 osób wciąż obecnych wczoraj około północy, aby wesprzeć lokalnego bohatera Carlosa Lunę i Nallé Grindę. Mecze będą transmitowane na żywo w DirecTV w Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych oraz na kanale FIP YouTube od godziny 16:23 (XNUMX we Francji).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !