Niedzielny dzień

1/2 finału Panie:

13h30:

13:20: Na razie Blanque-Leygue prowadzi 6/3 w pierwszym secie ze Scateną – Maigret. Ci ostatni mają przewagę na drugim 5-4

12: Start 45/1 finału mężczyzn.

12:00: Zwycięstwo pary Melissa Martin – Amélie Detriviere 6-2 / 4-6 / 6-3

11:40: Bitwa trwa między 4 graczami. 1 zestaw dla każdej drużyny. W tej trzeciej rundzie to para Melissa Martin – Amélie Detriviere prowadzi 3-4.

10:40: W tej chwili Mélissa Martin i Amélie Detriviere prowadzą 6-2 / 1-0 z Laurą Clergue i Fioną Ligi

10:30: ZwycięstwoAlix Collombon et Lea Godallier 6-2 / 6-1 przeciwko Jessice Ginier i Lucile Pothier

09:30: Śledź transmisję półfinałową pomiędzy Alix Collombon i Léa Godallier twarz Lucile Pothier et Jessica Ginier na teren 1

09:30: na żywo na Youtube półfinał pań pomiędzy Laura Clergue – Fiona Ligi et Melisa martin - Amelia Detriviere

22:05: Programowanie na dzień niedziela 10 kwietnia.

21:05: Bastien Blanque i Thomas Leygues prowadzą w tej ostatniej 1/4 finału dnia 6-3/2-1. Bitwa trwa na polu 2

21:00: Zwycięstwo Jeremy Scatena i Adrien Maigret przeciwko Loïcowi Le Panse i Nicolasowi Tracartowi 5-7 / 6-4 / 6-2

20:30 Zwycięstwo Melisa Marcina i Amelia Detriviere przeciwko Mélanie Ros i Marie Lefevre 6-4 / 7-6 (7-5)

20:00: Mecz na żywo pomiędzy Thomasem Leygue i Bastienem Blanque z Yannem Auradou i Manuelem Vivesem

19:30: Zwycięstwo Lucile Pothier i Jessica Ginier przeciwko Océane Kik i Priscilli Heise 4-6 / 6-1 / 6-1

18:45: Zwycięstwo Laura Clergue i Fiona Ligi przeciwko Elodie Invernon i Charlotte Soubrie 6-4 / 6-1

18:30: ZwycięstwoAlix Collombon i Léa Godallier przeciwko Nastasii Boitier i Marine Fontaine 6-0 /6-0

18:00: Zwycięstwo Bastien Blanque i Thomas Leygue przeciwko Thibaud Pech i Benoit Theard 6-3/6-7/6-4

17:15: Zwycięstwo Ben Tison i Jo Bergeron przeciwko Jérôme Inzerillo i Espinal Rey Pol 6-1 / 7-6

17:00: Zwycięstwo Loic Le Panse i Nicolas Tracart twarz Thomas Vanbauce – Dorian De Meyer 6-3 / 7-5.

16:10: Śledzenie na żywo 1/8 finału pomiędzy Bastienem Blanque – Thomas Leygue i Benoit Theard – Thibaud Pech na korcie 2

15:50: Do śledzenia na żywo youtube ćwierćfinał między Benjaminem Tisonem – Johan Bergeron kontra Jérôme Inzerillo – Rey Pol Espina

14:32: Na żywo mecz klasyfikacji głównej remisu pomiędzy Cyrilem Hanouną / Teo Zapata i Thomasem Mitjaną / Mathieu Armagnac

14:00: Teraz śledź mecz pomiędzy Adrien Maigret – Jeremy Scatena i Julien Seurin-Lilian Foure na naszej stronie Youtube.

13h45: Jerome Inzerillo – Espinal Rey Pol kontra Maxime Forcin – Marc Durieux: 6-2 / 6-4

13h30: Laura Clergue – Fiona Ligi vs Gracia Radovanovic – Marie Amélie Dardaine: 6-1 / 6-1

12:50: Początek meczu na korcie centralnym pomiędzy Laurą Clergue – Fioną Ligi i Gracią Radovanovic – Marie Amélie Dardaine, którego nie można przegapić na naszej stronie Youtube

12h45: Benjamin Tison – Johan Bergeron vs Jérôme Peeters – Clement Geens: 6-1 / 7-6

12:40: (1/8): NIESPODZIANKA! Oceane Kik i Priscilla Heise wyeliminować Wendy Barsotti – Tiffany Phaysouphanh : 6-2 / 6-3

12h30: Śledź na żywo gra pomiędzy Ben Tison i Jo Bergeron twarz Jerome Peeters - Clement Geens

12:20: (1/16) Dylan Guichard – Ludovic Anuluj kontra Eric Quillet – Maxime Bourgoin: 6-4 / 6-3

12:10: (1/16) Loic Le Panse – Nicolas Tracart vs Julien Toniutti – Morgan Mannarino: 6-2 / 6-4

12:05: (1/16): Julien Seurin – Lilian Foure vs Pierre Destombes – Zine Dine Meddah: 7-5/6-3

12:00: (1/16): Jeremy Gala – Francois Gardier vs. Jean Michel Pequery – Jeremy Ritz: 6 – 4

11:45: (1/16): Yann Auradou – Manuel Vives / Cyryl Hanouna – Teodoro Zapata: 6-1 / 6-2.

11h30: Zakończyły się pierwsze tego dnia mecze i ustąpił miejsca drugiej rundzie.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.