Zawsze w czołówce technologii dla Twojego klubu padel, LiveXperience wprowadza nowy produkt do zarządzania dostępem, oferujący większą elastyczność!

Otwarte 24 godziny na dobę, 24 dni w roku, to możliwe!

Jak każdy dobry menedżer, szybko zrozumiałeś, że Twój klub był pełny w godzinach szczytu (w południe i wieczorem oraz kilka razy w weekendy), ale tylko częściowo wypełniony poza godzinami szczytu, w ciągu dnia lub czasami w niedzielę.

Jednak stałe koszty Twojej firmy są takie same, niezależnie od tego, czy jesteś otwarty, czy zamknięty, a zmienne koszty szerszego otwarcia (na przykład od 7 rano) znacznie zwiększyłyby Twoją ogólną rentowność (koszty wynagrodzeń, organizacja wewnętrzna itp. …).

W LiveXperience mamy rozwiązanie: zautomatyzowane zarządzanie dostępem!

Prosta i skuteczna koncepcja

Kod otwierający Live Experience

Dzięki naszemu nowemu produktowi do zarządzania dostępem, możesz poszerzyć swój harmonogram, a nawet oferować swoim klientom 24 godziny na dobę!

Automatyzujemy dostęp do Twojego budynku, do wspólnych obszarów, a nawet do sądów.
Aby to zrobić, nic nie może być prostsze: nasze zespoły instalują 7-calowy ekran dotykowy na zewnątrz danego dostępu (IP65 i wodoodporny), a także system zamykania wewnątrz, aby zabezpieczyć dostęp.

Twój klient dokonuje rezerwacji online, otrzymuje unikalny kod ważny na czas jego gry i uzyskuje niezależny dostęp do Twoich obiektów.

Więc możesz łatwo zwiększyć współczynnik wypełnieniabez dodatkowej organizacji.

Oświetlenie niestandardowe

Oświetlenie Live Xperience padel

Oprócz zarządzania dostępem, innowacyjny system może również sterować oświetleniem kortów.
Oświetlenie włącza się, gdy klient przyjeżdża po rezerwację, a wyłącza się po zakończeniu gry, kilka minut później (tylko oświetlenie LED).
W ten sposób maksymalnie zmniejszasz koszty związane z tym nowym sposobem działania, a przy okazji wykonujesz znaczący gest dla planety!

Dostęp dla klientów i nie tylko!

Za pośrednictwem naszego internetowego systemu zarządzania zapleczem możesz ręcznie przypisywać kody dostępu i wskazywać datę ich ważności.
Nie zarządzasz już zduplikowanymi kluczami dla swoich pracowników, a także dla usługodawców, którzy muszą interweniować w Twojej siedzibie (firma sprzątająca itp.)

Zdalne otwieranie Live Xperience padel

Jasna i przejrzysta cena, jak zawsze!

Nasze rozwiązanie Cię interesuje, ale wmawiasz sobie, że „inwestycja jest zbyt ważna na kilka dodatkowych rezerwacji miesięcznie”.

W LiveXperience nasze doświadczenie jako menedżerów przemawia za nami, dlatego pracowaliśmy nad prostą i przystępną ofertą:
- Miesięczna opłata w wysokości 79.90 € HT, w tym instalacja, wyposażenie i konserwacja, z opcją za 20 € HT za dodatkowy miesiąc do zarządzania oświetleniem.

Wystarczy, że zapewnisz nam niezbędne gniazda w pobliżu dostępu, to wszystko!
Brak kosztów instalacji, a materiał jest Twój na koniec 48-miesięcznego okresu !!

Jedyny mankament: szybciej zmienisz trawniki, ponieważ będą one używane 24 godziny na dobę! Uważamy, że warto 😉

Ostatni prezent?

W przypadku wszystkich zamówień złożonych do 31 możemy przesunąć pierwszą miesięczną płatność na wrzesień!
Rozlicz się teraz i zacznij płacić we wrześniu, to królewskie!

Skontaktuj się z naszymi zespołami pod numerem 06.13.33.03.84, natychmiastowa wycena i niektóre daty instalacji są nadal dostępne w maju / czerwcu.

Link do broszury, aby przeglądać online:
https://www.livexperience.fr/documentation/html/livexperience-acces.html

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.