Wraz z rozwojem Padelpowstaje wiele struktur i rośnie liczba graczy. Więc potrzebujemy rozwiązanie cyfrowe odpowiadać z jednej strony na zarządzanie klubem, z drugiej na potrzeby klientów.

Oto przegląd wiodącego oprogramowania na platformie padel we Francji :

Zarządzanie sportem

Logo zarządzania sportem

 

Kto nie zna Gestion Sports. Założyciel jest jednym z architektów rozwoju padel we Francji: Loïc Tap. Oprogramowanie prezentowane przez Gestion Sport zostało pierwotnie opracowane dla menedżerów klubów. Będziesz zatem mieć platformę organizacyjną dla menedżerów. Dzięki temu możliwe będzie skonfigurowanie interfejsu dla użytkowników. Na przykład z możliwością zaprogramowania przedziałów rezerwacji.

Istnieje również platforma dla zawodników spersonalizowana do wizerunku klubu. Dlatego każda aplikacja będzie inna w zależności od klubu. Graficzny statut centrum zostanie w całości przejęty.

Wreszcie jest to jedno z najczęściej używanych programów przez kluby Padel prywatny we Francji

Voici le zastawu: Zarządzanie sportem

Korzyść Padel

logo-korzyść-padel

Jest to interfejs możliwie najbliższy specyficznym potrzebom klubów i zawodników padel. Możliwe jest tworzenie meczów po prostu bez zakłócania programu klubu. W 100% prawdziwe oprogramowanie Padel. Należy pamiętać, że to oprogramowanie można doskonale połączyć z całym oprogramowaniem przedstawionym tutaj. Rzeczywiście, koncentruje się głównie na duchu wypoczynku i rywalizacji meczowej.

Jest to oprogramowanie bardzo nastawione na integrację nowych graczy. Rzeczywiście, dzięki 20 automatycznym i spersonalizowanym poziomom w czasie rzeczywistym (z graficznymi statystykami), będziesz mógł łatwiej obserwować ewolucję swoich graczy. I będą w stanie uświadomić sobie poziom każdego z nich.

Voici le zastawu: Korzyść Padel 

Punkt dopasowania TPC

Logos-Matchpoint-FR

Wcześniej przedstawiliśmy Wam aplikacje francuskie, oto aplikacja hiszpańska. Jest rozwijany dzisiaj w 20 krajach. 

Masz w pełni konfigurowalny interfejs, który pozwala najlepiej dostosować się do potrzeb ośrodków multisportowych.

To oprogramowanie pozwala mieć różne narzędzia specyficzne dla menedżerów, graczy i nauczycieli. Jest to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji na rynku.

Voici le zastawu: TPC-PUNKT DOPASOWANIA 

Doinsport

logo doinsport

Jest to oprogramowanie powstałe w 2016 roku. Jest jednym z liderów rynku we Francji. W 2020 roku łącznie 80 ośrodków sportowych z Padel we Francji, którzy zintegrowali to oprogramowanie.

Stworzą płynny, uporządkowany, instynktowny interfejs dla wszystkich. Jest to oczywiście oprogramowanie, które odpowiada na wszystkie problemy związane z zarządzaniem dla liderów.

DOINSPORT tworzy własną aplikację. Twoi gracze będą mogli go pobrać z oczywiście Twoją kartą graficzną. Najwyższa jakość obsługi klienta!

Voici le zastawu: Doinsport

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.