Trwa wielka przygoda między 16. francuskim graczem a hiszpańską marką!

Loïc Le Panse, który obecnie przebywa w Perpignan, aby wziąć udział w Złoto FIP wraz z Nicolasem Tracartem skorzystał z okazji, aby odnowić współpracę z StarVie. A co lepszego niż zrobić to w sklepie? francuski Padel Sklep ?!

Sklep-francuski-padel-sklep-FIP-Złota-Perpignan

Loïc jest oczywiście zachwycony kontynuacją tej marki, która jest synonimem wysokiej jakości: „Będę nadal grać z Metheora. Czuję się bardzo dobrze w StarVie. Dla mnie najważniejsza jest ogromna niezawodność tych palas, wyprodukowanych w Hiszpanii.”

Międzynarodowy Seniors Plus opowiada nam również o swojej najbliższej przyszłości: „Wraz z dwoma partnerami jesteśmy w trakcie zakładania klubu padel w Narbonne, z 6 stokami, restauracją i barem sportowym. Planujemy otwarcie w listopadzie tego roku!”

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !