Loic Tap chciał być obecny na FIP Rise w Canet, aby zaprezentować swoją firmę, Zarządzanie sportem, która nabiera nowego wymiaru i wspiera kluby w rozwoju ich działalności.

"Zarządzanie sportem przeznaczony jest dla wszystkich liderów klubowych padel. Z jednej strony wyposażamy ich w oprogramowanie zarządzające, a dla nich tworzymy dedykowaną aplikację, aby zawodnicy mogli rejestrować się na mecze, rezerwować korty, treningi, wykupić abonament online.”

„To było dla nas ważne, aby tu być, ponieważ jest to największe wydarzenie padel we Francji. Musieliśmy być obecni, aby liderzy klubów, którzy odbywają tę podróż, a także dla naszych klientów, mogli z nimi porozmawiać i powitać ich ”.

„Wydarzenie to wielki sukces. Ponad 800 miejsc i mnóstwo osób przybywających.”

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.