Stosunkowo młody sport padel nie rozwija się z taką samą prędkością na całym terytorium. Liga Centre Val de Loire postanowiła pod koniec ubiegłego roku wskoczyć za modę i zaoferować sobie wspaniałą strukturę, która zachwyci początkujących i zawodników!

Kompleks oferuje zatem od poniedziałku 12 października 3 zadaszone korty do kruchego ciasta dla graczy z centralnej Francji. Jest to pierwsza w pełni zadaszona konstrukcja w tym regionie (do tej pory w lidze były używane 1 częściowo zadaszone boiska).

Cele ligi są jasne: rozwijać praktyki, organizować zawody na terenie, szkolić nauczycieli i organizować dni odkryć (Soboty, 17, 24, 31, 10: 17-21: 16; środa, 20 października, XNUMX: XNUMX-XNUMX: XNUMX).

las będzie można wynająć korty Od poniedziałku do piątku od 10:21 do 10:18 oraz w soboty i niedziele od 2:4 do 11:12 Nauczanie będzie w rękach Nathalie Cornet, byłej 14. francuskiej zawodniczki w squasha. Cykle dziesięciu sesji nadzorowanych oferowane są w środy od 15 listopada: dla młodzieży od 20:21 do XNUMX:XNUMX i od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX oraz dla dorosłych od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX.

Widzę Cię teraz 14-16, rue Albert-Camus w Blois (41)!

Vincent odkrył padel dziesięć lat temu poświęcił się temu dopiero po zbyt wielu „debiutach” w turniejach tenisowych. Miłośnicy sportu w ogóle i mimo braku talentu do sportu bandeja, ten normandzki emigrant z Alzacji postara się, abyś żył wiadomością Padel w „Grand Est”. Co więcej, sędzia sędzia, wieści turniejowe powinny być dość bogate!