Od otwarcia w październiku 2020 r. Dolina Loary Padel odniosła niezaprzeczalny sukces w regionie Blois.

I powiedzieć, że klub znajdujący się w ładnym miasteczku Blois nadal się rozwija ożywić padel w jego strukturze.

Rzeczywiście przez półtora roku, Dolina Loary Padel organizuje wiele działań pozwalających na przybycie szerokiej publiczności i odkrywanie radości padel.

Centrum otwarte dla wszystkich

Zespół na miejscu jest więcej niż zmotywowany i wspaniale organizuje wiele wydarzeń, aby zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie.

Wznoszenie – spadanie, turnieje, podwójna niespodzianka i inne animacje zachwycają”padellokalnych „erosów, którzy mogą przyjść i poprawić”bandeja”, ale także dowiedz się wszystkiego o tym nowym sporcie w zabawny sposób i w przyjaznym otoczeniu.

Wszyscy są mile widziani.

Centrum umówiło się już na spotkania z placówkami szkolnymi, medycznymi, a nawet prywatnymi w celu promowania padel w regionie.

Zawodnicy nie są bez odpoczynku

Dla zawodników turnieje wszystkich poziomów (P25, P100, P250, Head Padel Open) są regularnie organizowane i dostępne dla wszystkich. Dobra atmosfera gwarantowana!

Wkrótce pierwsze P500 odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia, nie zapominając o regionalnych fazach mistrzostw drużynowych i mistrzostwach regionalnych, które odbędą się również w Blois.

Z perspektywy rozwoju Dolina Loary Padel ma na celu oferowanie jednego P500 na kwartał od przyszłego sezonu, a nawet planuje zorganizować turniej P1000.

Aby rozwijać praktykę wśród młodych ludzi, Liga pragnie stworzyć szkołę padel i realizuje inicjatywy komunikacyjne z lokalnymi szkołami. Możesz także brać lekcje z nauczycielem DE, który na ciebie czeka i pomoże ci zrobić postępy na każdym poziomie.

Harmonogram klubu

Kolejne ważne daty:

  • Mistrzostwa drużynowe H R2: 2 kwietnia
  • Mistrzostwa drużynowe H R1: 3 kwietnia
  • Drużynowe mistrzostwa F R1: 9 kwietnia
  • P500: 16-17 kwietnia
  • regionalne +45 lat: 11-12 czerwca
  • Senior Regionals: 2-3 lipca

Aby uzyskać wszelkie informacje, możesz skontaktować się z zespołem Doliny Loary Padel pod następującymi współrzędnymi:

DOLINA LOARY PADEL
14 i 16 rue Albert Camus
BLUZKI 41000
+06 (37) 30 17 85 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

Facebook: Dolina Loary Padel
Instagram: Dolina Loary Padel
Strona www: Dolina Loary Padel
Mail: loirevalleepadel@ fft.fr

Zdjęcie: 4.1 Produkcja.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.