Na Trasy i wewnątrz kluby padelThe wygląd różne. Ale co się dzieje, że femmes być tak elegancki w porównaniu do mężczyźni ?

Czy nigdy nie zauważyłeś siebie? Wchodzisz do klubu padel i zaczynasz obserwować zawodników na stokach. Mężczyźni, kobiety i wszyscy w różnych stylach ubioru. Następnie wchodzisz w szczegóły i mówisz sobie to te panie są nadal dużo bardziej eleganckie niż ci panowie.

Nie mamy więc absolutnie nic przeciwko mężczyznom, ale prawdą jest, że w klubach mężczyzn z Cro-Magnon będziemy mieli okazję spotykać się znacznie częściej niż topowe modelki! Źle uczesana, nieogolona, ​​w wyblakłych koszulkach promocyjnych z dawno przygotowanych turniejów, z szortami niekoniecznie zaprojektowanymi dla padel, brudne buty, a czasem nawet dziurki, nie jesteśmy na szczycie klasy. Nie wspominając o pali z rękojeścią, która nie pachnie różami, bardzo zużytym chwycie i powierzchni zabrudzonej godzinami ćwiczeń ...

Z paniami to zupełnie inna sprawa. Stroje są dobierane, rzadko gracze chodzą w promocyjnej koszulce, to raczej top i pasująca spódnica, niskie skarpetki, niklowane buty, daszek, mankiety frotte, wciągnięta fryzura, lekki, dyskretny makijaż i konserwowany sprzęt . Nie zapominajmy o ostatnich akcentach; ładnie pachną, aw ich torbie jest wszystko, czego potrzebujesz; od chusteczek do nosa po butelkę z wodą, w tym krem ​​przeciwsłoneczny i żel wodno-alkoholowy.

Tamara Icardo Head Wizja

Może powiesz więc, że marki robią bardziej „modowe” ubrania dla pań i bardziej klasyczne dla mężczyzn? Pomyśl jeszcze raz! Może być tak, że panie zwracają większą uwagę na siebie i ubrania, które noszą! Wszystko przemyślane, zharmonizowane, proste, eleganckie i seksowne.

Szanowni Panowie, nie prosimy Was, abyście dorównali tym Paniom, ponieważ praca jest zbyt trudna, ale kilka wysiłków czasami by nie zaszkodziło ... Zwłaszcza, że ​​marki padel oferować coraz ładniejsze kolekcje odzieży. Chcesz dowód? Spójrz na nasze sites et marques wzmacniacz!

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.