Od tego tygodnia i przez cały sezon 2022 Bein Sport zaoferuje subskrybentom możliwość śledzenia nowy oficjalny światowy obwód padel, Premier Padel. 

beIN SPORTS jest oficjalnym nadawcą Premier Padel na sezon 2022 we Francji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, Azji i Pacyfiku, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Turcji.

Ooredoo Katar Major, pierwszy turniej na światowym torze oferowany na beIN SPORTS, jest nadawany na kanale do 2 kwietnia, na żywo z międzynarodowego kompleksu tenisowego Khalifa. W turnieju biorą udział 123 zarejestrowane duety z 19 różnych krajów.

slam Katar padel 2022

Pierwsze mecze turnieju Ooredoo Qatar Major są transmitowane w czyste życie podczas ostatni kwadrat będzie komentowany we Francji przez dziennikarzy Frédéric VIARD i Patrice DUMONT oraz konsultantów Lionel ROUX i Jérémy RITZ. 

Programowanie Ooredoo Qatar Major 2022 na beIN SPORTS

  • wtorek 29, środa 30 i czwartek 31 marca od 14:30 do 20:30 w beIN SPORTS MAX 4
  • Półfinał Piątek, 1 kwietnia o godzinie 16:00 w beIN SPORTS 3
  • końcowy Sobota, 2 kwietnia o 19:00 w beIN SPORTS MAX 7
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.