Claude Baigts, prezes Padel French Open, informuje nas o tegorocznym 2017, jego ostatniej fazie, mistrzostwach Europy i postępach.

The Open de France: co nowego? Zmiany?

Data zakończenia sierpnia ulega zmianie. Od teraz, duża impreza Padel odbędzie się na 8, 9 i 10 September 2017. Open de France zachowuje swoją nazwę, ale nazwa konkursu to „Mutuelle du Rempart” i to przez okres 3 lat. W tym roku zajmiemy na tę edycję wszystkie Place du Capitole, 4000 m2, aby wdrożyć 2 short, wiejskie firmy, obszary VIP na 300 m2 i przestrzeń sportowej motoryki na lata 6 / 10. Wellness Sport Health Village, która odniosła duży sukces w 2016, podwoiła swoją powierzchnię. Są to zawody medyczne 10, które będą obecne.

2 / Tryb działania Open de France?

Obiecaliśmy Mutual France Open Mixed Rempart, zaprezentujemy stół finałowy drużyn 16 dla narodowości 8.

Słowo o sprzęcie sportowym: krótkie spodenki 2 wykonane pod kontrolą Konsorcjum Padel, które wybrało Padel International, a producent 100% Francuzów, którzy zdali test, powiedział teściowa ...... Porozmawiamy jeszcze raz. Ale jest to proces, który potwierdza jakość kortów Padel! Powierzchnie do zabawy powierzono firmie Tarkett.

3 / partnerskie kluby padel. Daty?

Końcowe etapy odbędą się więc 8, 9 i 10 September.

Do tej pory selekcje klubów Federacji Monegasque, De Valls Hiszpania, Toulouse Padel Club, Big IV-Valencienne, Szwajcaria, Belgia, Grecja i Włochy zostały wybrane przez Europejskie Stowarzyszenie Prywatnych Klubów wiosło.

4 / Jak wygląda obwód europejski?

W przypadku 2017 rozpoczęcie Mistrzostw Europy będzie składać się z klubów założycielskich 8, które spotkają się w Tuluzie w grupie 2 klubów 4, z których każda przedstawia drużynę damską i męską. Najlepsi 2 w każdej grupie rozegrają końcowe 1 / 2 i inne mecze rankingowe. Te kluby i ich przedstawiciele wprowadzą edycję 2018, która obejmie europejskie kluby 32.

Wszyscy gracze Rempart Mutual Open de France Mixed, a także zawodnicy Klubowych Mistrzostw Europy, są zakwaterowani w Hotelu 5 i gwiazdach 4, a komitet organizacyjny zapewnia ich przywrócenie. 90% partnerów edycji 2016 odnowiło partnerstwo:
Do Mutuelle du Rempart -Décathlon-Renault, Perrier, Nestlé oraz partnerów Village Sport Santé Bien-être dołączyły inne firmy 15.

Wywiad Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.