Padel Magazyn - Słynne Valencia Open pozwoliło nam zobaczyć nową parę, która mogłaby bardzo zranić, gdyby odnowiono je w przyszłym roku. W tę niedzielę Paquito Navarro i Maxi Gabriel pokonali po prostu najlepszą parę na świecie Juana Martína Díaza i Fernando Belasteguina, wygrywając w tym wielkim finale 6-2, 3-6, 6-3 i 7-5.

Kombinacja tej hiszpańsko-argentyńskiej pary wydaje się wygrywać i miała dość czasu. Każdy przynosi prawdziwy plus. Paquito jest napastnikiem, który potrzebował Maxiego Gabriela (i odwrotnie), aby z pewnością wspiąć się na światową hierarchię. Wiodące na świecie liczby zapłaciły cenę, nie wiedząc, jak radzić sobie z wyważoną i wytrwałą parą.

Ale nie tylko mężczyźni mają niespodzianki, ponieważ Marta Marrero i Cata Tenorio zdołali dotrzeć do finału, ale oprócz tego wygrali z niedawnym mistrzem świata Marta Ortega i Lucia Sainz.

Najsłabsi buntują się!

Padel Magazyn - Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.