Padel Magazine - Słynne Valencia Open pozwoliło nam zobaczyć nową parę, która mogłaby bardzo zaszkodzić, gdyby odnowiono je w przyszłym roku. W tę niedzielę Paquito Navarro i Maxi Gabriel pokonali po prostu najlepszą parę na świecie Juana Martína Díaza i Fernando Belasteguina, wygrywając w tym wielkim finale 6-2, 3-6, 6-3 i 7-5.

Kombinacja tej hiszpańsko-argentyńskiej pary wydaje się wygrywać i miała dość czasu. Każdy przynosi prawdziwy plus. Paquito jest napastnikiem, który potrzebował Maxiego Gabriela (i odwrotnie), aby z pewnością wspiąć się na światową hierarchię. Wiodące na świecie liczby zapłaciły cenę, nie wiedząc, jak radzić sobie z wyważoną i wytrwałą parą.

Ale nie tylko mężczyźni mają niespodzianki, ponieważ Marta Marrero i Cata Tenorio zdołali dotrzeć do finału, ale oprócz tego wygrali z ostatnią drużyną mistrzów świata Marta Ortega i Lucia Sainz.

Najsłabsi buntują się!

Padel Magazine - Franck Binisti

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.