Padel Magazyn - Co za turniej! Co roku Jean Marc Le noir proponuje nam turniej, który pozostaje w pamięci wszystkich uczestników.

Od czego zacząć Z kim rozmawiać? Nieuchronnie będą nieszczęśliwi ludzie.

Zacznijmy od wielkich zwycięzców konkursu: Dario Gauna i Pol Alsina. Hiszpańska para pochodzi prosto z kraju Padel, który będzie miał duży turniej.

Jednak z przodu nie było dzieci serc. Zapadła kura śmierci, ta para bardzo boli. Dzięki Laurentowi Boulade i Jacquesowi Alexowi Soli (Aix-en-Provence), Jérémy Scatena i Robin Haziza (Sophia) oraz hiszpańsko-amerykańskiej parze Wayne Bosk / Victory Ruiz publiczność mogła być zachwycona parami obecnymi na International Open. który nigdy nie nosił tak dobrze jego imienia.

Wyróżniły się dwie pary: Nasza francuska para pochodziła z Sophii i oczywiście para 100% hiszpańska.

W drugim basenie nie było też smutne widzieć Dani Homedes i Nalé Grinda, Pierre Emmanuel Szaja / Marcos Del Pilard, Kevin Fouquet / Lionel Bechetti i Jérémy Riz / Morgan Mannarino. Po ciężkich bitwach Homedes / Grinda i Ritz / Mannarino wyszli z kury.

Wielka gra w półfinale padła na Ritza / Mannarino przeciwko Gaunie / Alsinie. Nasz francuski spadł kilka kroków od ogromnego sukcesu w świecie padel.

W finale wróciliśmy do rewanżu meczu grupowego pomiędzy Hazizą / Scateną a publicznością przeciwko Hiszpanom. Tym razem nasza francuska para dobrze sobie poradziła i nie była daleko od wygrania meczu. Ale Hiszpanie byli zbyt dobrzy i przeważnie najlepsi.

U kobiet Sandy Godart i Géraldine Sorrel zwyciężyły w tym turnieju, pokonując parę bardzo trudną do pokonania, Kristinę Clément i Laurence Andreoletti.

Wreszcie w tym roku JM Lenoir stworzył tabele zgodnie z poziomami par. Wśród mężczyzn były trzy kury: kura złota, kura srebro i brąz. Ta inicjatywa pozwoliła na bardzo zrównoważone mecze. To bezpieczny zakład, że w przyszłym roku turniej będzie wyglądał tak, ponieważ sukces był na spotkaniu.

Nie mówimy o specjalnych punktach, szalonych grach ... Jeśli chcesz wiedzieć? Następnie przejdź do youtube, aby obejrzeć główne gry turnieju.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.