Padel Magazine - Pro palenie nie jest przesadne. Jest rzeczywiście nieskończenie miękki i łatwy w obsłudze. Jego okrągły kształt nie wprowadza nas w błąd co do towaru. Jeśli wierzymy, że może dostosować się do wszystkich rodzajów gry, mężczyźni lub kobiety z problemami z ramionami z pewnością doceniliby tę rakietę. Dzieci również lub gracze na poziomie średniozaawansowanym mogliby w kilka minut idealnie przystosować się do tej rakiety padel.

Burning Pro jest jak jego siostry w 100% z włókna węglowego z ramą z włókna szklanego pvc i miękką gumą.

Różnica polega zatem na poziomie zwrotności, jeśli i tak traci moc, jest ogromna w precyzji. Jest szczególnie słodka. Z piłką robimy, co chcemy. W obronie bardzo dobrze się kontroluje.

Zrozumiałeś, że jeśli są niezdecydowani gracze, ta rakieta pomoże ci i będziesz grał z bardzo dobrym rachunkiem w cenie 140 €. To naprawdę dobra okazja, gdy widzisz inne rakiety powyżej 200 € za prawie podobne korzyści.

Poniżej profesjonalnych graczy, którzy używają Lorda padel :

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.