Padel Magazyn - Burning pro nie przesadza. Jest rzeczywiście nieskończenie miękki i łatwy w obsłudze. Jego okrągły kształt nie wprowadza nas w błąd co do towaru. Jeśli wierzymy, że może dostosować się do wszystkich rodzajów gry, mężczyźni lub kobiety z problemami z ramionami z pewnością doceniliby tę rakietę. Również dzieci lub gracze na poziomie średniozaawansowanym mogą w ciągu kilku minut idealnie przystosować się do tej rakiety do padla.

Burning Pro jest jak siostry 100% węgla z ramą z PCV z włókna szklanego i miękką gumką.

Różnica polega zatem na poziomie zwrotności, jeśli i tak traci moc, jest ogromna w precyzji. Jest szczególnie słodka. Z piłką robimy, co chcemy. W obronie bardzo dobrze się kontroluje.

Zrozumiałeś, że jeśli są niezdecydowani gracze, ta rakieta pomoże ci i będziesz grał z bardzo dobrym rachunkiem w cenie 140 €. To naprawdę dobra okazja, gdy widzisz inne rakiety powyżej 200 € za prawie podobne korzyści.

Poniżej zawodowcy, którzy używają Lorda Padela:

Franck Binisti - Padel Magazyn
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.