Padel Magazine - Nagrywanie pro nie robi zbyt wiele. Jest naprawdę nieskończenie miękki i łatwy w obsłudze. Jego okrągły kształt nie wprowadza nas w błąd. Jeśli uważamy, że można go dostosować do wszystkich rodzajów gier, mężczyźni lub kobiety z problemami z ramieniem z pewnością docenią tę rakietę. Nawet dzieci lub średniozaawansowani gracze mogą w kilka minut idealnie dostosować się do tej rakiety wiosłowej.

Burning Pro jest jak siostry 100% węgla z ramą z PCV z włókna szklanego i miękką gumką.

Różnica polega zatem na poziomie zwrotności, jeśli i tak traci moc, jest ogromna w precyzji. Jest szczególnie słodka. Z piłką robimy, co chcemy. W obronie bardzo dobrze się kontroluje.

Zrozumiałeś, że jeśli są niezdecydowani gracze, ta rakieta pomoże ci i będziesz grał z bardzo dobrym rachunkiem w cenie 140 €. To naprawdę dobra okazja, gdy widzisz inne rakiety powyżej 200 € za prawie podobne korzyści.

Poniżej zawodowcy, którzy używają Lorda Padela:

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.