Padel Magazyn- Lord Padel marka, która produkuje świetne rakiety śnieżne! Przedstawiamy 3 rakiety, które bardzo dobrze sprzedają się w Hiszpanii, a teraz rozumiemy dlaczego!

Zacznijmy od słynnego Crysan Pro. Pierwszą rzeczą, która nas zaskakuje, jest waga skoncentrowana u góry. To rakieta, której równowaga jest wyraźnie na czele. W momencie ataku rzeczywiście odczuwa się siłę, jaką może on dać piłce.

Rakieta wykonana jest z tej słynnej gumki, która bardzo dobrze sprawdza się w przypadku rakietek Padel: gumki Eva. Pomimo pewnej sztywności ta guma nadaje jej delikatności ... Wreszcie naprawdę trochę, ponieważ jest bardzo responsywna. Rakieta ta jest zatem skierowana głównie do atakujących. Obrońcy z pewnością stwierdzą, że brakuje mu „dotyku”.

Podsumowując, rakieta ta zawiera 100% węgla z lakierem wykończeniowym, który daje efekt. Hałas jest szczególnie suchy podczas uderzenia (ale nie tak bardzo jak Power 2000). Jest skierowany do doświadczonych graczy. Oprócz 16e światowi gracze, Ana Laura Grande nie pomyliła się używając tej „pali”.

Za opłatą 217 € ta rakieta oferuje wszystkie zalety dużej rakiety atakujących!

Franck Binisti - Padel Magazyn
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.