Padel Magazine- Lord Padel marka, która produkuje świetne rakiety śnieżne! Przedstawiamy 3 rakiety, które bardzo dobrze sprzedają się w Hiszpanii, a teraz rozumiemy dlaczego!

Zacznijmy od słynnego Crysan Pro. Pierwszą rzeczą, która nas zaskakuje, jest waga skoncentrowana u góry. To rakieta, której równowaga jest wyraźnie na czele. W momencie ataku rzeczywiście odczuwa się siłę, jaką może on dać piłce.

Rakieta jest wykonana z tej słynnej gumy, która bardzo dobrze sprawdza się w przypadku rakiet padel : Guma Eva. Mimo pewnej sztywności ta gumka nadaje jej trochę delikatności ... Cóż, naprawdę trochę, bo jest bardzo reaktywna. Dlatego rakieta ta jest przeznaczona głównie dla napastników. Obrońcy z pewnością stwierdzą, że brakuje mu odrobiny „czucia”.

 

Podsumowując, rakieta ta zawiera 100% węgla z lakierem wykończeniowym, który daje efekt. Hałas jest szczególnie suchy podczas uderzenia (ale nie tak bardzo jak Power 2000). Jest skierowany do doświadczonych graczy. Oprócz 16e graczy światowych, Ana Laura Grande nie pomyliła się, używając tego „pala”.

Za cenę 217 € ta rakieta oferuje wszystkie usługi dużej rakiety atakującej!

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.