To wszystko, Ooredoo Qatar Major 2023 ma swój pierwszy półfinał iw tę sobotę czeka nas wielki szok. Stupaczuk i Di Nenno zmierzą się z niedawnymi zwycięzcami WPT Master Abu Dhabi, Coello i Tapią.

Łatwe dla Tapii i Coello

Coello-Tapia
© PrimePadel

Wcześniej po południu Arturo Coello i Agustin Tapia wykonali robotę przeciwko zaskoczeniu Campagnolo / Sanchez. Tibu i El Toro nie udało się powtórzyć wczorajszy wyczyn, tym razem cierpiąc wściekłość pary hiszpańsko-argentyńskiej. Coello i Tapia nie dali szans rywalom i łatwo wygrali 6/4 6/3.

Los Superpibes zapewnia

© PrimePadel

To był szok popołudnia i dotrzymał wszystkich obietnic. Zacięty mecz ze spektakularnymi punktami ! Ten pojedynek pomiędzy Di Nenno / Stupa i Chingotto / Garrido odcisnął piętno na publiczności międzynarodowego kompleksu Khalifa. Po dobrej bitwie w pierwszym secie El Raton i Garrido pękają w drugim secie i przegrywają 7/6 6/4 w 2h15.

Pojedynek na szczycie

Będziemy zatem uczestniczyć w półfinale, który zapowiada się spektakularnie, pomiędzy dwiema nowymi parami, które nabierają rozpędu. Los Superpibes przeciwko Coello i Tapii, kuszące spotkanie.

Aby poznać plakat drugiego półfinału, przyjdzie nam poczekać na wynik pozostałych dwóch ćwierćfinałów. Światowy numer 1 zmierzy się obecnie z J.Gonzalezem i A.Ruizem, a do końca dnia Lima i Nieto zmierzą się ze 100% argentyńską parą Bela/Sanyo.

Chodzi o śledzenie spotkań tutaj.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.