Jako sponsor techniczny i oficjalny dostawca, Lotto Sport Italia podpisuje 3-letnią umowę z StarVie, hiszpańska firma lider w sektorze Padel, w celuubierz profesjonalnych zawodników i trenerów.

Dzięki tej umowie Lotto Sport Italia wnosi swoją wiedzę specjalistyczną w dziedzinie padel, dyscypliny w pełnej ekspansji międzynarodowej. Rzeczywiście, z 15-letnim doświadczeniem w padel, StarVie jest wiodącą firmą pod względem innowacji i rozwoju rakiet śnieżnych 100% Made in Spain w swojej fabryce w Azuqueca de Henares (Guadalajara).

Owocem tej współpracy jest kolekcja tkanin i butów na kolejne trzy sezony, które będą nosić ponad 80 profesjonalnych graczy StarVie podczas zawodów World Padel Tour.

Linia produktów, która łączy i łączy 45 lat doświadczenia w Lotto Sport Italia w sektorze tekstylnym i obuwniczym oraz wiedzę StarVie dla świata tenisa stołowego.

O Lotto Sport

Lotto Sport Italia jest liderem w produkcji i dystrybucji odzieży sportowej, obuwia i akcesoriów. Założona w 1973 r. Firma rozpoczęła działalność od produkcji obuwia tenisowego i obuwia piłkarskiego, a przez lata poszerzała swoją ofertę zarówno w zakresie wysokiej wydajności, jak i rekreacji.

Strategiczne pozycjonowanie Lotto opiera się na trzech podstawowych wartościach: włoskim duchu, wzornictwie produktu i innowacjach. Lotto dystrybuuje swoje produkty w ponad 100 krajach na całym świecie (sklepy własne, niezależne marki różnych marek specjalizujących się w sporcie oraz zakątki w domach towarowych).

Więcej informacji: www.lotto.it

O StarVie

Utworzona w 2002 roku StarVie to hiszpańska marka specjalizująca się w padel. Firma ma własną fabrykę w Azuqueca, Guadalajara. Rakiety Padel Star Vie są wyjątkowe pod względem jakości materiałów, a także najnowszych technologii stosowanych w każdym modelu. Są w 100% wyprodukowane w Hiszpanii. KONTAKT PRASOWY

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.