Argentyna to kraj, w którym sport jest przeżywany w wyjątkowy sposób. ten padel nie jest wyjątkiem od reguły, a Argentyńczycy mogą pochwalić się tym, że należą do najlepsze światy w dyscyplinie. Planujesz podróż do tego pięknego kraju? Oto kluby w stolicy, w których można było uderzyć piłkę. Dzisiaj przyjrzymy się 4 klubom w stolicy, które mogą Ci się spodobać!

El Portal Padel & Fitness

el portal padelTen klub znajduje się w Quilmes, bardzo blisko lotniska. Jeśli chodzi o jego wyposażenie, ma cztery korty kryte, jeden kort zewnętrzny (wszystkie korty spełniają profesjonalne standardy), park, szatnie dla graczy oraz restauracja bufetowa z widokiem na kort centralny.

Oprócz wynajmu kortów, Portal Padel oferuje kursy dostosowane do wszystkich poziomów i do wszystkich grup wiekowych. Znajdziesz tu również sklep ze wszystkim, czego potrzebujesz.

El Porton de Nuñez

Ten klub łączy dwie z wielu pasji Argentyńczyków, piłkę nożną i padel. W El Porton de Nuñez możesz zagraj w piłkę nożną 5-a-sideklub posiada siedem boisk syntetycznych. Do praktyki padel, oferuje dwa korty odkryte i syntetyczne.

Klub znajduje się w Nuñez, pięknej części miasta Buenos Aires. W szczególności znajdziesz Monumentalny stadion, w którym odbywają się mecze reprezentacji Argentyny w piłce nożnej!

 

La Vieja Quinta Padel

la vieja quinta

Ten kompleks sportowy znajduje się w Hurlinghan, Buenos Aires. Ma 3 tory padel. Jeden z kortów jest nawet w 100% panoramiczny. Obiekty mają wysoką wydajność, dlatego regularnie organizowane są tam mecze i turnieje.
Klub jest bazą treningowąAlex Chozas, zawodowy gracz APT.

Club of Padel La Carmela

W sąsiedztwie Tucuman, znajdziesz ten wspaniały klub, który właśnie został odnowiony. Pod koniec ubiegłego roku La Carmela odnowiła swoje korty padel, które są teraz w 100% profesjonalne. Klub dysponuje dwoma kortami betonowymi i dwoma kortami syntetycznymi.

Posiada centrum szkoleniowe dla juniorów, z wykwalifikowanymi nauczycielami, którzy prowadzą młodych ludzi w ich przygodzie z Padel. Do dyspozycji Gości są również przebieralnie i restauracja bufetowa.

karmela padel klub

A ty, jaki jest twój ulubiony klub do grania padel w Buenos Aires?

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.