Fala padel zamiatanie w całej Europie jest dobre obecny wśród naszych skandynawskich rodaków. Dziś skoncentruj się na Finlandii, a w szczególności na Helsinkach.

Jeśli przejeżdżasz przez „białe miasto Północy”, Padel Magazine wybrane 3 kluby, w które możesz uderzyć piłkę.

Załóż Padel Helsinki

Ten klub składa się z trzech boisk padel outdoor z dywanami podobnymi do WPT znajduje się w Lauttasaari w Helsinkach.

Boiska są wyposażone w sprzęt do zawodów i korzystają z doskonałych warunków zewnętrznych, w tym diod LED najnowszej generacji zapewniających optymalne oświetlenie podczas nocnych rozgrywek. Tory ze sztucznej trawy (a dokładniej STX Supercourt blue) korzystają z bardzo wytrzymałej powierzchni do gry z idealnie płaskim podłożem, a zatem bez ryzyka fałszywych zbiórek. A zwłaszcza ciekawy odstęp między kortami, pozwalający na to, aby przy każdym par-3 lub par-4 piłka nie wylądowała na sąsiednim podłożu.

Możliwość rezerwacji przez Playtomic lub bezpośrednio na ich strona .

Załóż padel Helsinki

ZawodowiecPadel Sörnäinen

Ten klub posiada 2 bardzo dobrej jakości boiska zewnętrzne. LED, możliwość wypożyczenia sprzętu (pala, kule), ProPadel Sörnäinen ma bardzo dobrą infrastrukturę i gwarantuje, że będziesz się świetnie bawić na kortach. Pamiętaj też, że poza padel klasycznie, klub oferuje możliwość zorganizowania dni roboczych, eventów czy turniejów ze znajomymi, co jest naprawdę pozytywnym punktem.

Jeśli chodzi o rezerwację, dzieje się to bezpośrednio w dniu ich witryna. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem tych danych kontaktowych: piukku @ propadel.fi / + 358 50 548 14 84

Zawodowiec padel Sornainen krótki

Billebeino Padel

Trzeci klub, który dziś wam przedstawiamy, jest najbardziej niezwykły ze wszystkich. Zbudowany w starym obudowa hokejowa, jego oprawa pozwoli przeżyć wyjątkowe i niezapomniane wrażenia. Z 6 boiskami krytymi i trybunami, będziesz miał wrażenie, że grasz w finale Master (z mniejszą ilością transmisji telewizyjnych…).

Helsinki Billebeino Padel stadion hokejowy

 

Od najbardziej klasycznych do najbardziej niezwykłych, ta niewyczerpująca lista daje przegląd różnych miejsc, w których możesz ćwiczyć padel w Helsinkach.

Jeśli chcesz tam pojechać, skorzystaj!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.