Mniej eksponowane niż Szwecja i jej „Bum Padel„Norwegia wciąż ma wiele argumentów do przedstawienia, które czynią ją prawdziwą krainą padel. Skup się na klubach padel z Oslo!

Osło Padelklubb 

Otwarty w październiku 2018 roku klub podkreśla znaczenie ducha „wspólnoty”, aby członkowie mogli czuć się jak w domu. Z 7 krytymi kortami ze sztucznej trawy, zakres aktywności jest dość duży: padel, organizacja wieczorów tematycznych mniej więcej co 10 dni itp.

Oczywiście w całości można wynająć palę, a także kupić piłki i inny sprzęt w klubowym sklepie.

Osło padelkklub

Nordycki Padel Klub

Trochę jak w Oslo Padelklubb, Nordycki Padel Klub posiada wiele kortów krytych (w tym przypadku 10), aby pomieścić jednocześnie dużą liczbę graczy. Ze względu na wyrafinowaną i schludną architekturę wnętrz, klub opiera swoje pozycjonowanie na high-endzie (ale który pozostaje dostępny). Wracając do pierwotnej ambicji klubu: jest to stworzenie hotspotu społecznego, skupiającego społeczności realizujące padel I GOLF (ponieważ tak „wirtualny” golf jest możliwy do zrealizowania wewnątrz tego klubu).

Nordycki padel klub w Oslo

InterPadel Osło

Z 8 kortami (6 podwójnych i 2 „singlowymi”) ten klub ma cenny argument: jest otwarty 24 godziny na dobę, 24 dni w tygodniu, z jedynym ograniczeniem konieczności bycia członkiem, jeśli chcesz zarezerwować między północ i 7 rano. Poza tym zarząd stara się, aby klub żył jak najwięcej, organizując wiele wydarzeń, turniejów, a nawet tworząc grupa członków na facebooku pozwalając każdemu znaleźć swojego partnera. Kursy wzmacniające (szkolenia) oraz wypożyczenie sprzętu odbywają się na miejscu i są niezbędne, aby zapewnić Państwu niezapomniane wrażenia.

Interpadel Oslo

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.